Overstock, ongeopend, ONEVER Industriële endoscoop inspectiecamera met 5.5mm Micro Snake Camera Hi-Vision 720P IPS Scherm IP67 Waterdicht 6 Verstelbare LED Lichten Borescope (BLACK, 5M) B07THS6HZ3
Ongeopend, licht beschadigde doos, Ø 100mm Decentrale Ventilatie met Warmteterugwinning - Decentrale WTW-unit / met Trekkoord en Stekker, B09FY625T5
Ongebrtuikt, ok, beschadigde verpakking, Senco AC12810 Compressor - Geluidsarm - 750W - 9 bar - 10L - 80L/m , B07YJ4QT37
Ongebruikt, volledig, Kelelife hoge badkamerkraan, elegante wastafelmengkraan voor wastafel in de badkamer, geborsteld nikkel/mat, B07S4M8D9W
Ongebruikt, volledig, AIHOM Keukenkraan Uitschuifbare RVS Kraan Keuken met 3 standen, Spoelbak Kraan Uitschuifbare Kraan Keuken 360° Draaibare Hogedruk Eengreeps Wastafel Mengkraan Gemaakt van Messing, B08XTWGV66
Ongebruikt, CECIPA X207B Hogedruk keukenkraan Zwarte keuken Uitschuifbare keukenkraan met sproeistraal Twee soorten waterstraal Eengreeps spoelbakkraan 360° draaibare mengkraan Keuken RVS, B08P5T2FVD
Lichte gebruikssporen, CECIPA X207B Hogedruk keukenkraan Zwarte keuken Uitschuifbare keukenkraan met sproeistraal Twee soorten waterstraal Eengreeps spoelbakkraan 360° draaibare mengkraan Keuken RVS, B08P5T2FVD
Ongebruikt, CECIPA X203S Hogedruk keukenkraan Uitschuifbare keukenkraan met sproeier Twee waterstraaltypes Eengreeps wastafelkraan 360° draaibare mengkraan Keuken geborsteld RVS, B08HGHTMHR
Lichte gebruikssporen, CECIPA X203S Hogedruk keukenkraan Uitschuifbare keukenkraan met sproeier Twee waterstraaltypes Eengreeps wastafelkraan 360° draaibare mengkraan Keuken geborsteld RVS, B08HGHTMHR
Ongeopend,zwaar beschadigde doos (vocht),Helidallr 2K bewakingscamera voor buiten, met wifi en zonnepaneel, 4dBi bewakingscamera voor buiten draadloos met batterij van 15000 mAh, 355 graden/120 graden draaibaar, Ip PTZ-camera, outdoor, inclusief SD-kaart van 32 GB [Energieklasse A+++] , B09FJJLKCK
Ongeopend, Genmitsu 3020-PRO MAX CNC-frees/graveermachine voor metaal, hout enz., GRBL-bediening, met eindschakelaars en noodstop, XYZ werkbereik 300 x 200 x 72 mm , B09KTV13TY
Lichte gebruikssporen, ok, 3D-printer Creality Ender 3, nieuwe versie Ender 3 met betaalbaar open source-formaat en uitstekende afdrukkwaliteit , B07JC93LKS
Ongebruikt, ok, YESWELDER Plasmasnijder 55 Amp 220V maximale snijdikte 18mm, plasmalasser HF plasmasnijder IGBT inverter metalen plasmasnijder , B09DY7NGWM
Ongebruikt, getest en werkend, Alpicool X40 40 liter koelbox, kompressortechnologie 10° tot-20°C ,12 V, draagbare koelkast, elektrische vriesbox, kleine vriezer voor auto, camping, vrachtwagen, boot en stopcontact met USB-aansluiting , B09VGX5ZQ7
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, FoxAlien Masuter Pro CNC Router Machine, Upgraded 3-Axis Engraving All-Metal Milling Machine for Wood Acrylic MDF Nylon Carving Cutting, 400x400x60mm Vollaluminium Graviermaschine, 3-Achsen Holzstich, Gravurfräsmaschine Grbl Steuerung, B09ZTYGGTJ
Ongebruikt, Obluesky Duct Kabel Rodder Fish Tape Glasvezel Kabel Staaf Trekker met Kooi en Stand 6 MM 425Ft (130 m)
Ongebruikt, Obluesky Duct Kabel Rodder Fish Tape Glasvezel Kabel Staaf Trekker met Kooi en Stand 6 MM (150 m), B08V8G4JDS
Ongebruikt, volledig, Auralum Thermostatische Douche Kolom Set Zwart In Hoogte Verstelbare Douche Set met Mengkraan Regendouche Systeem voor Badkamer, B011NLIQK0
Ongebruikt, volledig, Auralum Thermostatische Douche Kolom Set chroom, Vierkant design doucheset In hoogte verstelbaar douchesysteem voor badkamer Doucheset met thermostaat, B07Z3HZC13
Ongebruikt, getest en werkend, ok, KATSU Gereedschap Handmatige precisie tegelsnijder - 1200 mm , Heavy duty solide basis en as (22KG Aprox) , B07QNG2G78
Ongebruikt, volledig, 2 x AiHom koud Waterkraan Enkele koude Badkamerkraan Modern Wastafelkraan Eengreepsmengkraan Wastafelarmatuur voor Badkraan Chroom, B07V3HJXRK
Ongebruikt, volledig, Hiendure® Eengreepsmengkraan, kraan, wastafelarmatuur, waterval, eenhandsmengkraan, voor badkamer, wastafel (hoog), B017X8KROU
Ongebruikt, getest en werkend, ok, VONROC Telescopische Plafondschuurmachine – 1050W – Ø225MM – Ideaal voor plafond & muur, B07YZDLH8H
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, VONROC Tafelcirkelzaag 1500 W – incl. 210 mm, 40T zaagblad – met onderstel, B081JYVL9T
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, VONROC Afkortzaag – 2200W – Ø254MM – 60 tands zaagblad – Kap-en verstekzaag – Incl. laser & LED, B081NR4HSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, VONROC Afkortzaag – 2200W – Ø254MM – 60 tands zaagblad – Kap-en verstekzaag – Incl. laser & LED, B081NR4HSX