Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Toiletzitting Bidet met zelfreinigende dubbele spuitstukken, niet-elektrisch ladydouche natuurlijke waterspray, zachte sluitende toiletbril gecombineerd bidet, eenvoudige doe-het-zelf-installatie (D-vorm) , B08H1P3S2J
Ongebruikt, volledig, CECIPA wastafelkraan voor badkamer met pop-up afvoergarnituur, montage met één gat, mengkraan met uitloophoogte 112 mm, chroom, inclusief accessoires, B08LVGNRCK
Ongebruikt, ok, HG-power regelbare buisventilator met intelligente schakelaar, 100 mm dik, inline ventilator, energiebesparende buisventilator, kanaalventilator, badkamerventilator, buisventilator , B07V4CNSSP
Ongebruikt, getest en werkend, ok, verpakking ontbreekt, IMAYCC 150 mm verstelbare kanaalventilator, kanaalventilator, stille afstandsbediening, 540 m³/h, 2 snelheden, 2600 tpm waterdicht, rookafzuigventilator, pijpventilator , B0B2VL2ML9
Ongebruikt, volledig, CECIPA badkamer wastafelmengkraan in messing, badkamer wastafelkraan, eengreeps badkamerkraan, chroom, B09N95NKHP
Ongebruikt, volledig, lichte krassen op kraan, CECIPA badkamer wastafelmengkraan in messing, badkamer wastafelkraan, eengreeps badkamerkraan, chroom, B09N95NKHP
Ongebruikt, volledig, 2 x AiHom koud Waterkraan Enkele koude Badkamerkraan Modern Wastafelkraan Eengreepsmengkraan Wastafelarmatuur voor Badkraan Chroom, B07V3HJXRK
Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante roestvrijstalen spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, B07THCHHNT
Ongebruikt, ok, KORVO 2418 Keukenspoelbak Drop in Topmount Gunmetal mat zwart nano-roestvrij staal 18 gauge Single Bowl Drop, B08FR5CTCV
Ongebruikt, ok, Witte Keramische Badkamer Wastafel (retro), B09NM4CVBT
Ongebruikt, volledig, beschadigde verpakking, Grünblatt Wandarmatuur eengreepsmengkraan muur keukenkraan met vaatdouche, chroom, B01BRTS5RC
Lichte gebruikssporen, volledig, ok, DUTRIX Thermostatisch douchesysteem zwart, anti-brandwonden doucheset met thermostatische douche mengkraan kraan 26 x 20 cm regendouche, B088GW729G
Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, Hausprofi douchekop regendouche 12 Zoll Poliert Spiegel, B0795M85J9
Ongebruikt, volledig, ok, ARCORA uittrekbare keukenkraan met douchekarmatuur keuken 360 ° draaibaar eengreepsmengkraan gootsteen kraan roestvrij staal mengkraan Uittrekbare kraan, geborsteld nikkel, B07RYP66SH
Ongebruikt, volledig, ok, ARCORA uittrekbare keukenkraan 360 ° draaibare spoelbak armatuur voor keuken gootsteen mengkraan eenhands-wastafelkraan, chroom, B07RYML2Y9
Ongebruikt, volledig, ok, Heable keukenkraan Mixer Taps met LED Licht Spary Moderne Single Hever Draaibare Tuit Monobloc Keuken Basin Tap met UK Standard Fittings Hendel Zwart, B0793NG82T
Ongebruikt, volledig, ok, TADRORT keukenkraan, spiraalveer, 360° draaibaar, keukenmengkraan met 2 straalsoorten, wastafelmengkraan met douche, eengreepsmengkraan, keuken, geborsteld roestvrij staal, B09JFDYB3R
Ongebruikt, ok, VMbathrooms Premium wastafel ovaal met lotuseffect, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wastafel zonder kraangat en zonder overloop, zuiver wit opzetwastafel, B08P3PLYTJ
Ongebruikt, volledig, beschadigde verpakking, ORSJA Toiletbril soft close wit, toiletzitting met snelsluiting voor eenvoudige reiniging, antislip antibacteriële toiletzitting met verstelbare RVS scharnieren, O-vorm
Ongebruikt, volledig, TANBURO keukenkraan EU Standaard slang, chroom, B0834PDD7J
Ongebruikt, volledig, ok, CECIPA X203B Hogedruk Keukenkraan Zwart, Keukenkraan, Uitschuifbare Wastafelmengkraan met Sproeier, Twee Waterstraalsoorten, Keukenkraan, 360° Draaibare, Keukenmengkraan, Roestvrij Staal, B09W5VWD1M
Ongebruikt, CECIPA X203S Hogedruk keukenkraan Uitschuifbare keukenkraan met sproeier Twee waterstraaltypes Eengreeps wastafelkraan 360° draaibare mengkraan Keuken geborsteld RVS, B08HGHTMHR
Ongebruikt, CECIPA Zwarte keukenkraan met 2 straalsoorten voorvenster keukenkraan inklapbaar 180° armatuur keuken 360° draaibare ondervenster mengkraan keuken zwart spoelbak kranen keuken, B08N12T1HW
Lichte gebruikssporen, CECIPA Zwarte keukenkraan met 2 straalsoorten voorvenster keukenkraan inklapbaar 180° armatuur keuken 360° draaibare ondervenster mengkraan keuken zwart spoelbak kranen keuken, B08N12T1HW
Ongebruikt, volledig, ok, CECIPA zwarte keukenmengkraan met uittrekbare straal en 2 jets zwarte keukenspoelkraan 360° draaibare ééngreeps keukenspoelmengkraan met chromen straal (montagegat 32-38 mm), B0B6HV5KHW