Return goods various categories Part 1

2994

Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
799 lots
€ 9
€ 41
Lot nr:
401

Overstock, ongeopend, ONEVER Industriële endoscoop inspectiecamera met 5.5mm Micro Snake Camera Hi-Vision 720P IPS Scherm IP67 Waterdicht 6 Verstelbare LED Lichten Borescope (BLACK, 5M) B07THS6HZ3

€ 20
€ 35
Lot nr:
402

Ongeopend, licht beschadigde doos, Ø 100mm Decentrale Ventilatie met Warmteterugwinning - Decentrale WTW-unit / met Trekkoord en Stekker, B09FY625T5

€ 60
€ 170
Lot nr:
403

Ongebrtuikt, ok, beschadigde verpakking, Senco AC12810 Compressor - Geluidsarm - 750W - 9 bar - 10L - 80L/m , B07YJ4QT37

€ 12
€ 25
Lot nr:
404

Ongebruikt, volledig, Kelelife hoge badkamerkraan, elegante wastafelmengkraan voor wastafel in de badkamer, geborsteld nikkel/mat, B07S4M8D9W

€ 8
€ 18
Lot nr:
405

Ongebruikt, volledig, AIHOM Keukenkraan Uitschuifbare RVS Kraan Keuken met 3 standen, Spoelbak Kraan Uitschuifbare Kraan Keuken 360° Draaibare Hogedruk Eengreeps Wastafel Mengkraan Gemaakt van Messing, B08XTWGV66

€ 8
€ 14
Lot nr:
406

€ 10
€ 18
Lot nr:
407

Ongebruikt, CECIPA X207B Hogedruk keukenkraan Zwarte keuken Uitschuifbare keukenkraan met sproeistraal Twee soorten waterstraal Eengreeps spoelbakkraan 360° draaibare mengkraan Keuken RVS, B08P5T2FVD

€ 7
€ 13
Lot nr:
408

Lichte gebruikssporen, CECIPA X207B Hogedruk keukenkraan Zwarte keuken Uitschuifbare keukenkraan met sproeistraal Twee soorten waterstraal Eengreeps spoelbakkraan 360° draaibare mengkraan Keuken RVS, B08P5T2FVD

€ 7
€ 15
Lot nr:
409

€ 10
€ 14
Lot nr:
410

Ongebruikt, CECIPA X203S Hogedruk keukenkraan Uitschuifbare keukenkraan met sproeier Twee waterstraaltypes Eengreeps wastafelkraan 360° draaibare mengkraan Keuken geborsteld RVS, B08HGHTMHR

€ 7
€ 15
Lot nr:
411

Lichte gebruikssporen, CECIPA X203S Hogedruk keukenkraan Uitschuifbare keukenkraan met sproeier Twee waterstraaltypes Eengreeps wastafelkraan 360° draaibare mengkraan Keuken geborsteld RVS, B08HGHTMHR

€ 7
€ 15
Lot nr:
412

€ 15
€ 50
Lot nr:
413

Ongeopend,zwaar beschadigde doos (vocht),Helidallr 2K bewakingscamera voor buiten, met wifi en zonnepaneel, 4dBi bewakingscamera voor buiten draadloos met batterij van 15000 mAh, 355 graden/120 graden draaibaar, Ip PTZ-camera, outdoor, inclusief SD-kaart van 32 GB [Energieklasse A+++] , B09FJJLKCK

€ 15
€ 46
Lot nr:
414

€ 150
€ 190
Lot nr:
415

Ongeopend, Genmitsu 3020-PRO MAX CNC-frees/graveermachine voor metaal, hout enz., GRBL-bediening, met eindschakelaars en noodstop, XYZ werkbereik 300 x 200 x 72 mm , B09KTV13TY

€ 40
€ 140
Lot nr:
416

Lichte gebruikssporen, ok, 3D-printer Creality Ender 3, nieuwe versie Ender 3 met betaalbaar open source-formaat en uitstekende afdrukkwaliteit , B07JC93LKS

€ 30
14
€ 140
Lot nr:
417

Ongebruikt, ok, YESWELDER Plasmasnijder 55 Amp 220V maximale snijdikte 18mm, plasmalasser HF plasmasnijder IGBT inverter metalen plasmasnijder , B09DY7NGWM

€ 50
€ 70
Lot nr:
418

Ongebruikt, getest en werkend, Alpicool X40 40 liter koelbox, kompressortechnologie 10° tot-20°C ,12 V, draagbare koelkast, elektrische vriesbox, kleine vriezer voor auto, camping, vrachtwagen, boot en stopcontact met USB-aansluiting , B09VGX5ZQ7

€ 30
€ 45
Lot nr:
419

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q

€ 30
€ 35
Lot nr:
420

€ 30
€ 35
Lot nr:
421

€ 30
€ 35
Lot nr:
422

€ 20
€ 25
Lot nr:
423

€ 200
€ 320
Lot nr:
424

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, FoxAlien Masuter Pro CNC Router Machine, Upgraded 3-Axis Engraving All-Metal Milling Machine for Wood Acrylic MDF Nylon Carving Cutting, 400x400x60mm Vollaluminium Graviermaschine, 3-Achsen Holzstich, Gravurfräsmaschine Grbl Steuerung, B09ZTYGGTJ

€ 25
€ 25
Lot nr:
425

Ongebruikt, Obluesky Duct Kabel Rodder Fish Tape Glasvezel Kabel Staaf Trekker met Kooi en Stand 6 MM 425Ft (130 m)

€ 30
€ 35
Lot nr:
426

Ongebruikt, Obluesky Duct Kabel Rodder Fish Tape Glasvezel Kabel Staaf Trekker met Kooi en Stand 6 MM (150 m), B08V8G4JDS

€ 25
€ 70
Lot nr:
427

Ongebruikt, volledig, Auralum Thermostatische Douche Kolom Set Zwart In Hoogte Verstelbare Douche Set met Mengkraan Regendouche Systeem voor Badkamer, B011NLIQK0

€ 25
€ 70
Lot nr:
428

€ 25
€ 45
Lot nr:
429

Ongebruikt, volledig, Auralum Thermostatische Douche Kolom Set chroom, Vierkant design doucheset In hoogte verstelbaar douchesysteem voor badkamer Doucheset met thermostaat, B07Z3HZC13

€ 25
€ 30
Lot nr:
430

Ongebruikt, getest en werkend, ok, KATSU Gereedschap Handmatige precisie tegelsnijder - 1200 mm , Heavy duty solide basis en as (22KG Aprox) , B07QNG2G78

€ 10
€ 14
Lot nr:
431

Ongebruikt, Uvex 1 Sport Veiligheidschoen, B076PRQPGV

€ 8
€ 10
Lot nr:
432

Ongebruikt, volledig, 2 x AiHom koud Waterkraan Enkele koude Badkamerkraan Modern Wastafelkraan Eengreepsmengkraan Wastafelarmatuur voor Badkraan Chroom, B07V3HJXRK

€ 8
€ 12
Lot nr:
433

€ 10
€ 12
Lot nr:
434

Ongebruikt, volledig, Hiendure® Eengreepsmengkraan, kraan, wastafelarmatuur, waterval, eenhandsmengkraan, voor badkamer, wastafel (hoog), B017X8KROU

€ 20
€ 50
Lot nr:
435

Ongebruikt, getest en werkend, ok, VONROC Telescopische Plafondschuurmachine – 1050W – Ø225MM – Ideaal voor plafond & muur, B07YZDLH8H

€ 4
€ 7
Lot nr:
436

€ 30
€ 80
Lot nr:
437

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, VONROC Tafelcirkelzaag 1500 W – incl. 210 mm, 40T zaagblad – met onderstel, B081JYVL9T

€ 20
€ 50
Lot nr:
438

€ 30
€ 80
Lot nr:
439

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, VONROC Afkortzaag – 2200W – Ø254MM – 60 tands zaagblad – Kap-en verstekzaag – Incl. laser & LED, B081NR4HSX

€ 25
€ 50
Lot nr:
440

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, VONROC Afkortzaag – 2200W – Ø254MM – 60 tands zaagblad – Kap-en verstekzaag – Incl. laser & LED, B081NR4HSX