Return goods various categories Part 1

2994

Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
799 lots
€ 7
€ 9
Lot nr:
321

Ongebruikt, Aladino Deurmat 3 ° generatie 100x65cm, Grijs, , ultra absorberend, antislip, van rubber, wasbaar, microvezel, voor binnen en buiten , B07RPWWGQS

€ 7
€ 9
Lot nr:
322

Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Aladino Deurmat 3 ° generatie 100x65cm, Grijs, , ultra absorberend, antislip, van rubber, wasbaar, microvezel, voor binnen en buiten , B07RPWWGQS

€ 8
€ 25
Lot nr:
323

Ongebruikt, ok, DEXI Dirt Trapper deurmat, antislip barrièrematten voor binnen en buiten, super absorberend toegangstapijt machinewasbaar, zachte vloermat tapijt (rood-zwart, 80 x 120 cm) ,B08P1HH4QT

€ 7
€ 15
Lot nr:
324

Ongebruikt, mDesign rechthoekige pedaalemmer met een inhoud van 10 L – compacte prullenbak met binnenemmer voor de badkamer, keuken of kantoor – moderne vuilnisbak van metaal en kunststof – zwart , B08SG4696C

€ 8
€ 12
Lot nr:
325

Ongebruikt, ok, Disok kaarsen voor bruiloften, 24 stuks, B07GBSSX3V

€ 3
€ 11
Lot nr:
326

Gebruikssporen, bedieningspaneel met knopjes ingeduwd maar toestel werkt wel, getest en werkend, Bonsenkitchen filterkoffiemachine Roestvrij staal, 900W 1.5L koffiemachine, digitaal programmeerbare timer, permanent filter, glazen kan 10 kopjes, warmhoudplaat, aroma selector, druppelstop, B08NV4SSYZ

€ 5
€ 25
Lot nr:
327

€ 5
€ 17
Lot nr:
328

€ 5
€ 17
Lot nr:
329

€ 7
€ 18
Lot nr:
330

Ongebruikt, getest en werkend, Twinzee Waterkoker met temperatuurinstelling 50-100 ° C - Krachtige elektrische waterkoker 2200 W - Gepatenteerde STRIX-technologie - Waterkoker retro - BPA-vrij - Waterkoker 360 ° pirouettebasis , B087TG33CV

€ 7
€ 17
Lot nr:
331

€ 7
€ 17
Lot nr:
332

€ 7
€ 19
Lot nr:
333

Ongebruikt, verpakking ontbreekt, getest en werkend, Twinzee Waterkoker met temperatuurinstelling 50-100 ° C - Krachtige elektrische waterkoker 2200 W - Gepatenteerde STRIX-technologie - Waterkoker retro - BPA-vrij - Waterkoker 360 ° pirouettebasis , B087TG33CV

€ 5
€ 11
Lot nr:
334

Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele grote capaciteit 350 ml watertank met handheld stoomreinigingsdruk met 9-delige accessoires, B087WRJCH7

€ 5
€ 9
Lot nr:
335

€ 5
€ 11
Lot nr:
336

€ 5
€ 9
Lot nr:
337

€ 5
€ 9
Lot nr:
338

€ 6
€ 10
Lot nr:
339

Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N

€ 6
€ 8
Lot nr:
340

€ 6
€ 8
Lot nr:
341

€ 4
€ 7
Lot nr:
342

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N

€ 8
€ 17
Lot nr:
343

Lichte gebruikssporen, pedaal werkt niet, accessoires ontbreken, , werkend, beschadigde verpakking, AONESY naaimachine, lichtgewicht, volledig uitgerust, 20 steken, 2 snelheden, draagbare naaimachine met voetpedaal, automatisch opwinden, B0943L8KKN

€ 6
€ 12
Lot nr:
344

€ 5
€ 9
Lot nr:
345

Lichte gebruikssporen, ok, HARIO MSS-1DTB coffee grinder Blade grinder Zwart - HARIO MSS-1DTB,Mini Slim,Zwart, B01GPMH590

€ 5
€ 9
Lot nr:
346

Lichte gebruikssporen, ok, HARIO Mscs-2Dtb Koffiemolen Van Keramiek Skerton Plus Ceramic, Glas , B01LXZACFB

€ 6
€ 8
Lot nr:
347

€ 6
€ 6
Lot nr:
348

€ 9
€ 15
Lot nr:
349

Ongebruikt, getest en werkend,n Omidyi Bluetooth Sleepbuds, draadloze slaaphoofdtelefoon, mini-in-ear, zachte siliconen geluidsisolatie, hoofdtelefoon met microfoon en volumeregeling, super comfortabel om te slapen, zwart , B09W2GBR1M

€ 9
€ 13
Lot nr:
350

€ 9
€ 13
Lot nr:
351

€ 7
€ 9
Lot nr:
352

Lichte gebruikssporen, getest en werkend,n Omidyi Bluetooth Sleepbuds, draadloze slaaphoofdtelefoon, mini-in-ear, zachte siliconen geluidsisolatie, hoofdtelefoon met microfoon en volumeregeling, super comfortabel om te slapen, zwart , B09W2GBR1M

€ 6
€ 10
Lot nr:
353

Ongebruikt, getest en werkend, Draagbare CD-speler Boombox, CD-MP3-speler , BT, Aux, WIT (WTB791) , B08TTDWVH6

€ 6
€ 12
Lot nr:
354

€ 4
€ 15
Lot nr:
355

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Hommie handstofzuiger, draadloze autostofzuiger, 8500 Pa batterijstofzuiger, nat/droog, 120 W, 2600 mAh batterij, met LED-zaklamp voor reiniging thuis en in de auto, B08XWY6K4K

€ 10
€ 12
Lot nr:
356

€ 10
€ 12
Lot nr:
357

€ 10
€ 12
Lot nr:
358

€ 10
€ 12
Lot nr:
359

€ 10
€ 12
Lot nr:
360