Return goods various categories Part 1

2994

Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
799 lots
€ 20
€ 20
Lot nr:
601

Ongeopend, 2x 4L Teak Wonder Dressing & sealer , B07B6B3ZVP

€ 20
€ 20
Lot nr:
602

€ 20
€ 20
Lot nr:
603

€ 12
€ 25
Lot nr:
604

Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Poweka RS15/9 Warmwaterpomp Automatische en handmatige circulatiepomp 100W, B09V2L5DYD

€ 15
€ 50
Lot nr:
605

Ongebruikt, volledig, Ferm PRA1011 Freestafel - Met stofzuigeraansluiting - Verstelbare haakse geleiding - Universeel: voor frezen met statief tot 162 mm, B00AI0NFR2

€ 15
€ 30
Lot nr:
606

Ongebruikt, sleutel 16-17 ontbreekt, scharnier kist gekraakt (zie foto), Hi-Spec draagbare gereedschapskist 122-delig - handgereedschapsset met duurzaam gereedschap - perfect voor doe-het-zelf mechanische werkplaats en thuis, B07ZCT99GH

€ 20
€ 25
Lot nr:
607

Ongebruikt, getest en werkend, ok, WAABENN Opvouwbare intrekbare muurschuurmachine750 W, 800-1750 tpm snelheid 5 instelbare snelheden 12 stuks schuurpapier LED-licht met automatisch vacuümsysteem1, B09MQMG1TG

€ 15
13
€ 71
Lot nr:
608

Ongebruikt, getest en werkend, ok, IMAYCC Elektrische Beton Vibrator 1300 W 220 V Beton Vibrator 4300 RPM 2 m Slang Lengte Koper Beton Gereedschap, B092DKZHYX

€ 15
12
€ 71
Lot nr:
609

€ 6
€ 8
Lot nr:
610

Ongebruikt, beschadigde verpakking, ok, MOPEI 15M Airless Verfspuitslang, B07Y9QSSPX

€ 10
€ 41
Lot nr:
611

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, WORKPRO Mini cirkelzaag 750W 4700RPM, handcirkelzaag zaagdiepte 45 mm (90 °), 28 mm (45 °), met 120 mm TCT-lemmet en 115 mm diamantlemmet, met geleiderail, voor hout, metalen tegels, B08DXTJW3T

€ 5
€ 10
Lot nr:
612

Ongebruikt, ok, Poweka Onkruidbrander Desktop Propaan Torch Soldeerlamp Gas Ijssmelter Met 3 Nozzles En Poweka Slang Turbo Blast Trigger, B091GZS6G3

€ 5
€ 11
Lot nr:
613

€ 15
€ 41
Lot nr:
614

Ongebruikt, volledig, ok, Cocoarm 35-delige slagdopsleutelset 1/2 inch Chroom-vanadiumstaal zeskantdopsleutelset 10-32 mm en 8-32 mm slagdopsleutelset, B08K986R92

€ 15
€ 31
Lot nr:
615

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Handife 7A 800W elektrische muurschuurmachine voor gipsplaten 5 variabele snelheden 1200-2300 RPM met vacuümopzetstuk, 12 schuurschijven met dual-deck LED-verlichting, B097HDC1ST

€ 8
13
€ 50
Lot nr:
616

Minieme gebruikssporen, ok, Ejoyous Holle boorkroon set 10 stuks, gatenzaag voor glas met SDS-adapter gatenzaag boorkroon set tegelboor holle kern boorset voor nauwkeurig boren op keramiek glas marmer graniet porselein 35-110 mm, B092VPMD7L

€ 10
€ 25
Lot nr:
617

Ongebruikt, getest en werkend, ok, IMAYCC 150 mm verstelbare kanaalventilator, kanaalventilator, stille afstandsbediening, 540 m³/h, 2 snelheden, 2600 tpm waterdicht, rookafzuigventilator, pijpventilator voor groeitenten, hydrocultuur, B0B2VL2ML9

€ 10
€ 25
Lot nr:
618

€ 20
€ 101
Lot nr:
619

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, Makita 2 stuks 18V 5000mAh batterijen + 4A18V DC18RD Dual Port oplader voor Makita BL1850 BL1850B BL1860B BL1860 BL1840 BL1845 BL1830 LXT-400 rubberen hoes Li-ion accu DC18RC, B08FMKF5NJ

€ 10
€ 10
Lot nr:
620

Minieme gebruikssporen, volledig, ok, Cocoarm Slagmoersleutel set 8 stuks 3/4 inch steeksleutel inzet set slagmoersleutel moersleutel set 24, 27, 29, 30, 32, 35, 36, 38 mm, B07WC8BCT6

€ 5
€ 5
Lot nr:
621

Ongebruikt, ok, Yinleader Spanningstransformator 500VA - Spanningsomvormer 230V naar 110V / 110V naar 230V , B09GW4T315

€ 5
€ 5
Lot nr:
622

€ 10
€ 30
Lot nr:
623

Ongebruikt, getest en werkend, ok, WORKPRO 6-in-1 elektrische nietmachine spijkerpistool 3,6 V 2,0 Ah elektronische spijkermachine voor zwaar gebruik 60 schoten/min voor type 53, 140, 36, 8, 9, T20, B08TBS6ZTB

€ 10
€ 20
Lot nr:
624

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Hi-Spec 18V Boormachine & Multi bitset. 58-delige Doe-het-zelf snoerloze schroef- en boormachine met S2 stalen bitset voor metaal, hout en metselwerk, B08BRG2C3D

€ 10
€ 20
Lot nr:
625

€ 20
€ 25
Lot nr:
626

Ongebuikt, ok, Diyeeni frequentieomvormer, wisselstroom 220 V, 1,5 kW VFD frequentieomvormer voor eenfasemotor, eenfaseomvormer met groot koellichaam, omvormer voor motor, omvormer met een groot koellichaam, B07XHHFSHF

€ 5
€ 13
Lot nr:
627

Ongebruikt, volledig, ok, WORKPRO 24-delige dopsleutelset, 3/8" ratelsleutel, 11-delige metrische en 10-delige SAE-doppen, verlengstuk, bougie-ratelsleutelset met blaasgegoten koffer, B010AHBMFO

€ 15
€ 50
Lot nr:
628

Ongebruikt, niet getest, ok, Garosa Mini doorstromer, meerdere veiligheidsmaatregelen doorstromer doorstromer warmwatervoorziening keuken en badkamer maximum temperatuur 55 ° C, 220V 5.5KW (zwart), B07R3HCTY4

€ 10
€ 10
Lot nr:
629

Ongebruikt, volledig, ok, Dual Output Argon Regulator Flowmeter, Gasdrukregelaar Argon Regulator G5/8 CGA580 voor lassen snijden (5/8 vrouwelijke draad), B087X9KW74

€ 3
€ 9
Lot nr:
630

Ongebruikt, ok, Anstore Krimptang kabelschoentang met ratelfunctie voor adereindhulzen 0,5-1/1,5-2,5/4-6 mm², lengte 22,5 cm, B088RBTVQG

€ 20
€ 50
Lot nr:
631

Ongebruikt, getest en werkend, ok, LiebeWH HT?A4 Outdoor-scherm 5-inch Draagbare warmtebeeldcamera Outdoor-scherm 800x480 LCD-warmtebeeldcamera Outdoor-display voor outdoor patrouilles zoeken, B099FC6GKG

€ 10
€ 10
Lot nr:
632

Ongebruikt, SEAFLO 33-serie DC-membraanpomp 12V 3.0GPM 45PSI, B01N1GKIDT

€ 15
€ 31
Lot nr:
633

Ongebruikt, getest en werkend, ok, UGO accu 1 stuk 12V BL1041 4A met DC10WD top lader Compatibel met Makita Tools DF031D DF0331D JR103D MP100DZ TD110D 197339-1 HSS01D HP332D Vervang BL1041B BL1021B BL1015 DC10WC DC10SB

€ 10
€ 40
Lot nr:
634

Lichte gebruikssporen, getest en werkend : Aansluitingskop sekker defect = te vervangen, VONROC Grasmaaier – 1300W – 32cm maaibreedte – 30L opvangbak + vulindicator – Instelbare maaihoogte , B08XZPWSTF

€ 4
€ 9
Lot nr:
635

Lichte gebruikssporen, Batterij ontbreekt, getest en werkend, ok, WORKPRO Accu-Haakse Slijper 20V, met 5 Doorslijpschijven, Ø 125 mm, 3-Positie Extra Handgreep, Snelle Vervanging van Doorslijpschijven, , voor Slijpen en Snijden, B088FC48CK

€ 4
€ 9
Lot nr:
636

Lichte gebruikssporen, Batterij en sluitringen blad ontbreken, getest en werkend, ok, WORKPRO Accu-Haakse Slijper 20V, met 5 Doorslijpschijven, Ø 125 mm, 3-Positie Extra Handgreep, Snelle Vervanging van Doorslijpschijven, , voor Slijpen en Snijden, B088FC48CK

€ 6
€ 18
Lot nr:
637

Gebruikt, lader ontbreekt, Cirkelzaag Galax Pro DC-20 V 140 mm , snelheid 3800 omw/min, Li-ion accu 2,0 Ah, snellader, zaagdiepte max. 41 mm (90 °), 36 mm (45 °). B07Z4LWM45

€ 10
12
€ 50
Lot nr:
638

Intensief gebruikt, zonder batterijen, getest en werkend, WORKPRO 2-delige accuschroevendraaierset slagmoersleutel 20 V 2,0 Ah, 2 accu's en oplader incl. 6-dlg. boor en 10-delige schroefbit, B08CTVLHW9

€ 15
€ 19
Lot nr:
639

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, CGOLDENWALL YJ-50 Draagbare Industriële Doeksnijder met 20 mm Grotere Snijdikte Elektrische Schaar met 50 mm mes, B0752DRLJ7

€ 6
12
€ 36
Lot nr:
640

Ongebruikt, getest en werkend, Endoscoopcamera, wifi 0,2 in 5 MP endoscoop inspectiecamera met 6 leds, IP67 waterdicht, voor smartphones (2 m kabel) , B07ZP8DWPB