Ongeopend, 2x 4L Teak Wonder Dressing & sealer , B07B6B3ZVP
Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Poweka RS15/9 Warmwaterpomp Automatische en handmatige circulatiepomp 100W, B09V2L5DYD
Ongebruikt, volledig, Ferm PRA1011 Freestafel - Met stofzuigeraansluiting - Verstelbare haakse geleiding - Universeel: voor frezen met statief tot 162 mm, B00AI0NFR2
Ongebruikt, sleutel 16-17 ontbreekt, scharnier kist gekraakt (zie foto), Hi-Spec draagbare gereedschapskist 122-delig - handgereedschapsset met duurzaam gereedschap - perfect voor doe-het-zelf mechanische werkplaats en thuis, B07ZCT99GH
Ongebruikt, getest en werkend, ok, WAABENN Opvouwbare intrekbare muurschuurmachine750 W, 800-1750 tpm snelheid 5 instelbare snelheden 12 stuks schuurpapier LED-licht met automatisch vacuümsysteem1, B09MQMG1TG
Ongebruikt, getest en werkend, ok, IMAYCC Elektrische Beton Vibrator 1300 W 220 V Beton Vibrator 4300 RPM 2 m Slang Lengte Koper Beton Gereedschap, B092DKZHYX
Ongebruikt, beschadigde verpakking, ok, MOPEI 15M Airless Verfspuitslang, B07Y9QSSPX
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, WORKPRO Mini cirkelzaag 750W 4700RPM, handcirkelzaag zaagdiepte 45 mm (90 °), 28 mm (45 °), met 120 mm TCT-lemmet en 115 mm diamantlemmet, met geleiderail, voor hout, metalen tegels, B08DXTJW3T
Ongebruikt, ok, Poweka Onkruidbrander Desktop Propaan Torch Soldeerlamp Gas Ijssmelter Met 3 Nozzles En Poweka Slang Turbo Blast Trigger, B091GZS6G3
Ongebruikt, volledig, ok, Cocoarm 35-delige slagdopsleutelset 1/2 inch Chroom-vanadiumstaal zeskantdopsleutelset 10-32 mm en 8-32 mm slagdopsleutelset, B08K986R92
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Handife 7A 800W elektrische muurschuurmachine voor gipsplaten 5 variabele snelheden 1200-2300 RPM met vacuümopzetstuk, 12 schuurschijven met dual-deck LED-verlichting, B097HDC1ST
Minieme gebruikssporen, ok, Ejoyous Holle boorkroon set 10 stuks, gatenzaag voor glas met SDS-adapter gatenzaag boorkroon set tegelboor holle kern boorset voor nauwkeurig boren op keramiek glas marmer graniet porselein 35-110 mm, B092VPMD7L
Ongebruikt, getest en werkend, ok, IMAYCC 150 mm verstelbare kanaalventilator, kanaalventilator, stille afstandsbediening, 540 m³/h, 2 snelheden, 2600 tpm waterdicht, rookafzuigventilator, pijpventilator voor groeitenten, hydrocultuur, B0B2VL2ML9
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, Makita 2 stuks 18V 5000mAh batterijen + 4A18V DC18RD Dual Port oplader voor Makita BL1850 BL1850B BL1860B BL1860 BL1840 BL1845 BL1830 LXT-400 rubberen hoes Li-ion accu DC18RC, B08FMKF5NJ
Minieme gebruikssporen, volledig, ok, Cocoarm Slagmoersleutel set 8 stuks 3/4 inch steeksleutel inzet set slagmoersleutel moersleutel set 24, 27, 29, 30, 32, 35, 36, 38 mm, B07WC8BCT6
Ongebruikt, ok, Yinleader Spanningstransformator 500VA - Spanningsomvormer 230V naar 110V / 110V naar 230V , B09GW4T315
Ongebruikt, getest en werkend, ok, WORKPRO 6-in-1 elektrische nietmachine spijkerpistool 3,6 V 2,0 Ah elektronische spijkermachine voor zwaar gebruik 60 schoten/min voor type 53, 140, 36, 8, 9, T20, B08TBS6ZTB
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Hi-Spec 18V Boormachine & Multi bitset. 58-delige Doe-het-zelf snoerloze schroef- en boormachine met S2 stalen bitset voor metaal, hout en metselwerk, B08BRG2C3D
Ongebuikt, ok, Diyeeni frequentieomvormer, wisselstroom 220 V, 1,5 kW VFD frequentieomvormer voor eenfasemotor, eenfaseomvormer met groot koellichaam, omvormer voor motor, omvormer met een groot koellichaam, B07XHHFSHF
Ongebruikt, volledig, ok, WORKPRO 24-delige dopsleutelset, 3/8" ratelsleutel, 11-delige metrische en 10-delige SAE-doppen, verlengstuk, bougie-ratelsleutelset met blaasgegoten koffer, B010AHBMFO
Ongebruikt, niet getest, ok, Garosa Mini doorstromer, meerdere veiligheidsmaatregelen doorstromer doorstromer warmwatervoorziening keuken en badkamer maximum temperatuur 55 ° C, 220V 5.5KW (zwart), B07R3HCTY4
Ongebruikt, volledig, ok, Dual Output Argon Regulator Flowmeter, Gasdrukregelaar Argon Regulator G5/8 CGA580 voor lassen snijden (5/8 vrouwelijke draad), B087X9KW74
Ongebruikt, ok, Anstore Krimptang kabelschoentang met ratelfunctie voor adereindhulzen 0,5-1/1,5-2,5/4-6 mm², lengte 22,5 cm, B088RBTVQG
Ongebruikt, getest en werkend, ok, LiebeWH HT?A4 Outdoor-scherm 5-inch Draagbare warmtebeeldcamera Outdoor-scherm 800x480 LCD-warmtebeeldcamera Outdoor-display voor outdoor patrouilles zoeken, B099FC6GKG
Ongebruikt, SEAFLO 33-serie DC-membraanpomp 12V 3.0GPM 45PSI, B01N1GKIDT
Ongebruikt, getest en werkend, ok, UGO accu 1 stuk 12V BL1041 4A met DC10WD top lader Compatibel met Makita Tools DF031D DF0331D JR103D MP100DZ TD110D 197339-1 HSS01D HP332D Vervang BL1041B BL1021B BL1015 DC10WC DC10SB
Lichte gebruikssporen, getest en werkend : Aansluitingskop sekker defect = te vervangen, VONROC Grasmaaier – 1300W – 32cm maaibreedte – 30L opvangbak + vulindicator – Instelbare maaihoogte , B08XZPWSTF
Lichte gebruikssporen, Batterij ontbreekt, getest en werkend, ok, WORKPRO Accu-Haakse Slijper 20V, met 5 Doorslijpschijven, Ø 125 mm, 3-Positie Extra Handgreep, Snelle Vervanging van Doorslijpschijven, , voor Slijpen en Snijden, B088FC48CK
Lichte gebruikssporen, Batterij en sluitringen blad ontbreken, getest en werkend, ok, WORKPRO Accu-Haakse Slijper 20V, met 5 Doorslijpschijven, Ø 125 mm, 3-Positie Extra Handgreep, Snelle Vervanging van Doorslijpschijven, , voor Slijpen en Snijden, B088FC48CK
Gebruikt, lader ontbreekt, Cirkelzaag Galax Pro DC-20 V 140 mm , snelheid 3800 omw/min, Li-ion accu 2,0 Ah, snellader, zaagdiepte max. 41 mm (90 °), 36 mm (45 °). B07Z4LWM45
Intensief gebruikt, zonder batterijen, getest en werkend, WORKPRO 2-delige accuschroevendraaierset slagmoersleutel 20 V 2,0 Ah, 2 accu's en oplader incl. 6-dlg. boor en 10-delige schroefbit, B08CTVLHW9
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, CGOLDENWALL YJ-50 Draagbare Industriële Doeksnijder met 20 mm Grotere Snijdikte Elektrische Schaar met 50 mm mes, B0752DRLJ7
Ongebruikt, getest en werkend, Endoscoopcamera, wifi 0,2 in 5 MP endoscoop inspectiecamera met 6 leds, IP67 waterdicht, voor smartphones (2 m kabel) , B07ZP8DWPB