Ongebruikt, ok, HAUSHOF Slanghaspel, Wandgemonteerde Intrekbare Tuinslanghaspel met 20+2M Slang,12mm diameter slang , Slangvergrendelingsmechanisme, Oprolmechanisme Automatisch, 7 in 1 Spuitpistolen, 180 Graden Draaibaar , B07R1WDPGX
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Netwerkende rookmelder met 10 jaar batterij, brandmelder met mute-schakeling, voldoet aan EN 14604 standaard, SD19-W, set van 6 , B09H5QN6JF
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Netwerkende rookmelder met 10 jaar batterij, brandmelder met mute-schakeling, voldoet aan EN 14604 standaard, SD19-W, set van 3 , B09H5PRXVK
Ongebruikt, ok, X-Sense FS07 Draadloze Wifi rookmelderset, intelligente alarmset met verwisselbare lithiumbatterijen en afstandsbediening, zelftestfunctieX-Sense FS07 , basisstation + 5x detector , B09YQH188Q
Ongebruikt, getest en werkend, ok, X-Sense Rookmelder Wi-Fi, sleuf Rookmelder, smal Rookmelderset met beschikbare lithiumbatterij, mute-knop, 2000 m bereik met LoRa-technologie, HFS07, B09WYTWTM1
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense rookmelder, 10 jaar batterij, brandmelder met foto-elektrische sensor, TÜV en EN14604 geteste brandmelder, SD20 (10 stuks) , B0823W4QFB
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt, getest en werkend, X-Sense rookmelder, 10 jaar batterij, brandmelder met foto-elektrische sensor, TÜV en EN14604 geteste brandmelder, SD20 (10 stuks) , B0823W4QFB
Ongebruikt, ok, ( NL-model met arading boven en onder) ,ALING-CONEL wit (RAL 9003) 20 sets Doppel-Schutzkontaktsteckdose (20er Set) wit , B08CVP9NP2
Ongebruikt, ok, vijzen voor muurmontage ontbreken, 3-H Tool Storage Rack, Garage Tool Organizer Wall Mount, Garden Tool Organizer Opgewaardeerd 8 Extra Haken 4 Verlengsnoer Organizer voor Yard, Schoppen, Harken, Bezems, Trimmers, Slangen, 120cm, B09WM6WSS5
Ongebruikt, ok, Genmitsu Schachtfreesset met in totaal 40 CNC-routerbits, 3,175 mm (1/8 inch) schacht, CNC-freesset met 2 groeven platte als kogelkopfrezen, Nano Blue coating & titanium coating, MC40A , B08CD99PWL
Ongebruikt, ok, EXLECO Tegel Leveling Systeem met 100 STKS Wiggen 400 STKS 3mm Tegel Niveau ing Spacer 1 ST Tangen Floor Leveling Spacer Kit Tegel Systeem Tang Tool , 400 clips en 100 wiggen en trektang voor het eenvoudig inbrengen van de wiggen voor tegels van 3-12mm dikte, B08GZ7WC11
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, draadrollen ontbreken, WORKPRO 20V draadloze grastrimmer met 2.0 Ah batterij, 90° draaibare snijkop, 9000 tpm, draadloze elektrische grasmaaiers, 25 cm maaibreedte, inclusief 20 messen, B09N3NRWBG
Ongebruikt, ok, Polaire Grip - 2 Sneeuwkettingen
Loopvlakkettingen - Maat 30, 3760035010234
Ongeopend, licht beschadigde doos, PGST Draadloos alarm voor thuis, draadloos, 10 sets Smart Wifi Life apparaten, met 1 sirene, 5 sensoren voor ramen, 1 bewegingssensor, 2 afstandsbedieningen, 1 SOS-knop (PG103-EU-B pack) B09JFFRXP7
Gebruikssporen, volledig, ok, Zwarte box ipv rood, Ghtmarrine Draadsnijgereedschapsset voor loodgieter, set van 6 1/2", 3/4", 1", 1-1/4", 1-1/2"? 2" handstansen met doos met 6 koppen (6 matrijzen), B097PR6CDK
legunto® 10 x gelijksluitend hangslot met sleutel. Zeer stevige, inbraakwerende hangslotenset van staal met 60 sleutels die op elk slot in de set passen
legunto® 15 x gelijksluitend hangslot met sleutel. 60 sleutels die op elk slot in de set passen
Ongebruikt, getest en werkend, Yangers Digitale multimeter automatisch AC DC voltmeter pancontrol LCD-scherm true RMS spanning stroomweerstand frequentie continuïteit capaciteit doorgangstester CAT II 600V III 300V, B08R3T68JC
Ongebruikt, ok, Magnetische helpende hand, soldeerhulpen, 4 PCB-pijlers Printplaathouder met flexibele metalen armen Heavy-duty elektronische basisreparatietool , B07X1R7QMQ
Plm 21 stuks, Cnbingo smart home, nt getest meeste ongebruikt,
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Deeplee Elektrische pomp, luchtpomp met hoog debiet 450 l/min, 0,65 psi, 130 W, voor luchtbedden, strandspeelgoed en kinderbadjes, snel oppompen, AC 220-240 V, met 3 sproeiers, B08G51DPNZ
PLM 15 verpakkingen, getest en lamp brandt, 15 verpakkingen, totaal 19 lampen, Konyks , 9x Wit, 10 lampen colour
plm 32 stuks, nt getest, BroadLink RM4 Pro IR/RF-versie, draadloze universele remote hub met HTS2 Temp en Humidity Sensor Smart Home Solution , B096X53PPG
6x Ongeopend, Gebrosteld huisnummer, H 195mm Edelstahl 304 -Letter A , B07V2LNM72
Ongebruikt, ok, Intercom met RFID toegang, 2 monitoren
Ongebruikt, getest en werkend, TECKNET Draadloze deurbel, draadloze deurbel 400 m bereik, 2 ontvangers en 1 zender, draadloze deurbel, 38 beltonen, plug in voor stopcontact, bel en belknop, met led-display
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, TECKNET Draadloze deurbel, draadloze deurbel 400 m bereik, 2 ontvangers en 1 zender, draadloze deurbel, 38 beltonen, plug in voor stopcontact, bel en belknop, met led-display
Gebruikssporen, getest en werkend, TECKNET Draadloze deurbel, draadloze deurbel 400 m bereik, 2 ontvangers en 1 zender, draadloze deurbel, 38 beltonen, plug in voor stopcontact, bel en belknop, met led-display