Ongebruikt, getest en werkend, Kacsoo Zuurstofmachine draagbaar, 1 l-7 l/min Home O2-voedingsmachine 90% zeer zuivere zuurstof , B085W519QF
Ongebruikt, getest en werkend, Shiatsu Massager with Heat and Vibration, RENPHO Neck Back Massage Chair Pad Deep Tissue Kneading Full Back Massager for Neck, Back, Shoulders, Height Adjustable,B07PNHGL87
Ongebruikt, ok, ACTIVA Terrasverwarmer Pyramide Cheops II terrasverwarmer, 9,3 kW verwarmingsvermogen, 190 cm, incl. Duran Schott glazen buis, gaswarmtestraler , B085HWH3YF
Ongeopend, Phönix PCH-2000S infrarood carbon staande warmtestraler met afstandsbediening, IP44 waterdicht, warmtestraler, terrasverwarming, voor binnen en buiten, 2000 watt, afdekhoes en thermostaat en 3 standen en timer/ 2000W , B082FMD81D
Ongeopend, LED dimmable, Industriële kristallen kroonluchter, dimbare plafondlamp, woonkamerlamp, led-plafondlamp, goudijzer, DIY-vormplafondlamp ,13L x 10B x (variabel)150H cm B096P3NY6R
Ongebruikt, getest en werkend, lichte beschadigingen (zie foto), Bomann GB 7236 - Mini-Diepvriezer- wit, 4004470723625
Ongebruikt, ok, Evmate EV-oplaadkabel, EVmate-modus 3 32A 7,2 kW Type 2 naar Type 2 eenfasige draagbare EV-oplaadkabel, wit, B09MLQNBWP
Ongeopend, licht beschadigde verpakking , Midea Warmtepompdroger T 4.820 WP / 8 kg / A++ / AutoDry/kreukbescherming / trommelverlichting/omkeerende trommel/wolprogramma/starttijdkeuze [Energieklasse A++] 4048164104277
Ongebruikt, ok , Keystone Peak Festa Outdoor Pizza Oven + 2 fueling modes (Wood & Gas) + Efficient energy consumption + Homemade Pizza Maker + Ideal for families/gourmets , B09WGR94B2
Ongeopend, ok, ACTIVA TOLEDO 400, gas 4 branders v 3Kw ( 3 + 1 Zijbrander) driedelig e-emailleerd rooster , Grilloppervlak: 50 x 37 cm , 109 x 113 x 45 cm (H/B/D) , B078YCPQS2
Ongebruikt, ok, getest en werkend, Comfee CHK 3.6B Cooker Hood 60 cm, Wall Hood 320 m³/h Head-Free Airflow, 3 Speed Levels, 2 x Activated Carbon Filters, 2 x 5-Layer Washable Aluminium Grease Filters, 1 LED Light, Black [Energy Class B] , 4048164110544
Ongebruikt, getest en werkend, enkel de plastic raamafdichting ontbreekt, SUNTEC mobiele lokale airconditioner Progress 12.000 Eco R290
airco voor ruimten tot 60 m²
luchtafvoerslang
koeler & ontvochtiger met ecologisch koelmiddel
12.000 BTU/h , B079945GXG
Ongeopend, beschadigde verpakking, product ok, XIMAX Infraroodverwarming ( infrarood+convectie) elektrische radiator, voor wandmontage of standalone (incl wielen) en kamerthermostaat mobiele staande verwarming 750 Watt 500x1000 mm, 230 V (50 Hz), wit, ruimtes tot 15 m² , B08LYT71FL
Ongeopend, beschadigde verpakking, product ok, XIMAX Infraroodverwarming ( infrarood+convectie) elektrische radiator, voor wandmontage of standalone (incl wielen) en kamerthermostaat mobiele staande verwarming 500 Watt 500x750 mm, 230 V (50 Hz), wit, ruimtes tot 10 m², B08LZ1ZVCK
Ongebruikt, getest en werkend, HELIOS 2 Series Red Light Therapy Device - 300W Targeted Red/Near-Infrared, 60 x 5w high power LEDs ,31cm x 20cm x 7cm, B09JSSZCL2
Ongeopend, licht beschadigde doos, pasapair luchtontvochtiger 12L met 24-uurs ontvochtigingscapaciteit - automatische luchtontvochtiger voor ruimtes tot 120m³ (~ 20 m²) met 3 bedrijfsmodi, digitaal display, afvoerslang, timer tegen vocht, schimmel B098DX7T41
Ongebruikt, enkel plastic voetjes/bescherming defect, Morso Forno Gas Grande Grill Scandinavische GasBBQ , Anthrazit-Grau , 3 Branders, Brandervermogen (kW): 7,4; gewicht (kg): 26,1; grillkap: gegoten aluminium, grillrooster (cm): 58 x 70, , rooster : gietijzer, H x B x D): 49,2 / 72,6 / 62,7; , Butaan + Propaan , B07T1HYXWK
Ongebruikt, volledig, ok, Korvo Keukenaanrecht in druppelvorm, roestvrij staal, mat zwart, 18 gauge enkele kom (60 x 46 x 21,5), B08FR5TDJG
Ongebruikt, Helavo opvouwbare premium rollator, lichtgewicht van aluminium, maximale mobiliteit in huis en outdoor , B07BGDGMHL
Lichte gebruikssporen, Helavo opvouwbare premium rollator, lichtgewicht van aluminium, maximale mobiliteit in huis en outdoor , B07BGDGMHL
Ongebruikt, ok, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B62
Ongebruikt, ok, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B63
Lichte gebruikssporen, ok, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B64
Lichte gebruikssporen, ok, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B65
Ongebruikt, ok, Tattoo Transfer Machine BIOMASER® Tattoo Printer Tekening Thermische Stencil Maker Copier Voor Tattoo Transfer Paper Carbon Papier Supply (Zwart) , B07Q6K5SH5
Ongebruikt, getest en werkend, Shiatsu massagestoel met warmte, RENPHO rugmassager S-vormig diep kneden rollen, massagestoelkussen met trillingen, Blauw + zwart , B09QSH7JVZ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Shiatsu massagestoel met warmte, RENPHO rugmassager S-vormig diep kneden rollen, massagestoelkussen met trillingen, Blauw + zwart , B09QSH7JVZ
Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante roestvrijstalen spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, B07THCHHNT
Ongebruikt, ok, VMbathrooms Premium wastafel ovaal met lotuseffect, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wastafel zonder kraangat en zonder overloop, zuiver wit opzetwastafel, B08P3PLYTJ
Ongebruikt, volledig, ok, CECIPA keukenspoelbak, 40x45 cm, voor onderkasten van 40 cm of breder, met overloop- en afvoergarnituur, roestvrijstalen bak, inbouwspoelbak met zeepdispenser, antraciet, B093BSMC4Z
Ongeopend, ok, TTLIFE zware Elektrische graanmolen, 500 g, elektrische roestvrijstalen graanmolen, 220 V, superfijne molen, commerciële machines voor vanille/granen/specerijen/notenen/koffie (180 ° draaien) , B094R8WBK4
Ongeopend, licht gedeukte doos, Dreo Elektrische Ventilatorkachel PTC 1800W, Bescherming tegen Oververhitting en Kantelen, Afstandsbediening, 70° Oscillerend, Draagbaar, Energiebesparende ECO-modus ,B095PP1GZR
Ongeopend, Ansio Oscillerende Torenventilator met afstandsbediening - zwart- zuilventilator - 90cm Standventilator - 3 standen 60" oscillation, 3 wind modes, 3 speed settings, 7,5u timer , Kabel(1,75m) Schwarz , B07HSZ7MKP
Overstock, ongeopend, Vloerkleed, woonkamer, laagpolig design, boho-tapijt, 140 x 200 cm, modern, extra zacht, 100% polyester, B09X341RKG