Return goods various categories Part 1

2994

Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
799 lots
€ 30
€ 70
Lot nr:

Ongebruikt, getest en werkend, Kacsoo Zuurstofmachine draagbaar, 1 l-7 l/min Home O2-voedingsmachine 90% zeer zuivere zuurstof , B085W519QF

€ 25
€ 45
Lot nr:

Ongebruikt, getest en werkend, Shiatsu Massager with Heat and Vibration, RENPHO Neck Back Massage Chair Pad Deep Tissue Kneading Full Back Massager for Neck, Back, Shoulders, Height Adjustable,B07PNHGL87

€ 30
€ 60
Lot nr:

€ 60
€ 110
Lot nr:

Ongebruikt, ok, ACTIVA Terrasverwarmer Pyramide Cheops II terrasverwarmer, 9,3 kW verwarmingsvermogen, 190 cm, incl. Duran Schott glazen buis, gaswarmtestraler , B085HWH3YF

€ 22
€ 49
Lot nr:

Ongeopend, Phönix PCH-2000S infrarood carbon staande warmtestraler met afstandsbediening, IP44 waterdicht, warmtestraler, terrasverwarming, voor binnen en buiten, 2000 watt, afdekhoes en thermostaat en 3 standen en timer/ 2000W , B082FMD81D

€ 9
€ 26
Lot nr:

Ongeopend, LED dimmable, Industriële kristallen kroonluchter, dimbare plafondlamp, woonkamerlamp, led-plafondlamp, goudijzer, DIY-vormplafondlamp ,13L x 10B x (variabel)150H cm B096P3NY6R

€ 9
€ 30
Lot nr:

€ 50
€ 0
Lot nr:

Ongebruikt, getest en werkend, lichte beschadigingen (zie foto), Bomann GB 7236 - Mini-Diepvriezer- wit, 4004470723625

€ 20
€ 20
Lot nr:

Ongebruikt, ok, Evmate EV-oplaadkabel, EVmate-modus 3 32A 7,2 kW Type 2 naar Type 2 eenfasige draagbare EV-oplaadkabel, wit, B09MLQNBWP

€ 80
€ 210
Lot nr:

Ongeopend, licht beschadigde verpakking , Midea Warmtepompdroger T 4.820 WP / 8 kg / A++ / AutoDry/kreukbescherming / trommelverlichting/omkeerende trommel/wolprogramma/starttijdkeuze [Energieklasse A++] 4048164104277

€ 50
€ 100
Lot nr:

Ongebruikt, ok , Keystone Peak Festa Outdoor Pizza Oven + 2 fueling modes (Wood & Gas) + Efficient energy consumption + Homemade Pizza Maker + Ideal for families/gourmets , B09WGR94B2

€ 50
€ 80
Lot nr:
12

Ongeopend, ok, ACTIVA TOLEDO 400, gas 4 branders v 3Kw ( 3 + 1 Zijbrander) driedelig e-emailleerd rooster , Grilloppervlak: 50 x 37 cm , 109 x 113 x 45 cm (H/B/D) , B078YCPQS2

€ 20
12
€ 100
Lot nr:
13

Ongebruikt, ok, getest en werkend, Comfee CHK 3.6B Cooker Hood 60 cm, Wall Hood 320 m³/h Head-Free Airflow, 3 Speed Levels, 2 x Activated Carbon Filters, 2 x 5-Layer Washable Aluminium Grease Filters, 1 LED Light, Black [Energy Class B] , 4048164110544

€ 120
€ 130
Lot nr:
14

Ongebruikt, getest en werkend, enkel de plastic raamafdichting ontbreekt, SUNTEC mobiele lokale airconditioner Progress 12.000 Eco R290
airco voor ruimten tot 60 m²
luchtafvoerslang
koeler & ontvochtiger met ecologisch koelmiddel
12.000 BTU/h , B079945GXG

€ 50
€ 80
Lot nr:
15

Ongeopend, beschadigde verpakking, product ok, XIMAX Infraroodverwarming ( infrarood+convectie) elektrische radiator, voor wandmontage of standalone (incl wielen) en kamerthermostaat mobiele staande verwarming 750 Watt 500x1000 mm, 230 V (50 Hz), wit, ruimtes tot 15 m² , B08LYT71FL

€ 35
€ 70
Lot nr:
16

Ongeopend, beschadigde verpakking, product ok, XIMAX Infraroodverwarming ( infrarood+convectie) elektrische radiator, voor wandmontage of standalone (incl wielen) en kamerthermostaat mobiele staande verwarming 500 Watt 500x750 mm, 230 V (50 Hz), wit, ruimtes tot 10 m², B08LZ1ZVCK

€ 30
€ 40
Lot nr:
17

Ongebruikt, getest en werkend, HELIOS 2 Series Red Light Therapy Device - 300W Targeted Red/Near-Infrared, 60 x 5w high power LEDs ,31cm x 20cm x 7cm, B09JSSZCL2

€ 25
€ 60
Lot nr:
18

Ongeopend, licht beschadigde doos, pasapair luchtontvochtiger 12L met 24-uurs ontvochtigingscapaciteit - automatische luchtontvochtiger voor ruimtes tot 120m³ (~ 20 m²) met 3 bedrijfsmodi, digitaal display, afvoerslang, timer tegen vocht, schimmel B098DX7T41

€ 125
€ 125
Lot nr:
19

Ongebruikt, enkel plastic voetjes/bescherming defect, Morso Forno Gas Grande Grill Scandinavische GasBBQ , Anthrazit-Grau , 3 Branders, Brandervermogen (kW): 7,4; gewicht (kg): 26,1; grillkap: gegoten aluminium, grillrooster (cm): 58 x 70, , rooster : gietijzer, H x B x D): 49,2 / 72,6 / 62,7; , Butaan + Propaan , B07T1HYXWK

€ 30
€ 30
Lot nr:
20

Ongebruikt, volledig, ok, Korvo Keukenaanrecht in druppelvorm, roestvrij staal, mat zwart, 18 gauge enkele kom (60 x 46 x 21,5), B08FR5TDJG

€ 30
€ 30
Lot nr:
21

€ 30
€ 30
Lot nr:
22

Ongebruikt, Helavo opvouwbare premium rollator, lichtgewicht van aluminium, maximale mobiliteit in huis en outdoor , B07BGDGMHL

€ 30
€ 30
Lot nr:
23

€ 25
€ 25
Lot nr:
24

Lichte gebruikssporen, Helavo opvouwbare premium rollator, lichtgewicht van aluminium, maximale mobiliteit in huis en outdoor , B07BGDGMHL

€ 20
€ 30
Lot nr:
25

Ongebruikt, ok, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B62

€ 20
€ 30
Lot nr:
26

Ongebruikt, ok, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B63

€ 16
€ 25
Lot nr:
27

Lichte gebruikssporen, ok, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B64

€ 16
€ 25
Lot nr:
28

Lichte gebruikssporen, ok, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B65

€ 25
€ 25
Lot nr:
29

Ongebruikt, ok, Tattoo Transfer Machine BIOMASER® Tattoo Printer Tekening Thermische Stencil Maker Copier Voor Tattoo Transfer Paper Carbon Papier Supply (Zwart) , B07Q6K5SH5

€ 25
€ 0
Lot nr:
30

€ 15
€ 46
Lot nr:
31

Ongebruikt, getest en werkend, Shiatsu massagestoel met warmte, RENPHO rugmassager S-vormig diep kneden rollen, massagestoelkussen met trillingen, Blauw + zwart , B09QSH7JVZ

€ 12
€ 41
Lot nr:
32

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Shiatsu massagestoel met warmte, RENPHO rugmassager S-vormig diep kneden rollen, massagestoelkussen met trillingen, Blauw + zwart , B09QSH7JVZ

€ 30
€ 35
Lot nr:
33

Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante roestvrijstalen spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, B07THCHHNT

€ 15
€ 81
Lot nr:
34

Ongebruikt, ok, VMbathrooms Premium wastafel ovaal met lotuseffect, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wastafel zonder kraangat en zonder overloop, zuiver wit opzetwastafel, B08P3PLYTJ

€ 20
€ 25
Lot nr:
35

Ongebruikt, volledig, ok, CECIPA keukenspoelbak, 40x45 cm, voor onderkasten van 40 cm of breder, met overloop- en afvoergarnituur, roestvrijstalen bak, inbouwspoelbak met zeepdispenser, antraciet, B093BSMC4Z

€ 20
€ 50
Lot nr:
36

Ongeopend, ok, TTLIFE zware Elektrische graanmolen, 500 g, elektrische roestvrijstalen graanmolen, 220 V, superfijne molen, commerciële machines voor vanille/granen/specerijen/notenen/koffie (180 ° draaien) , B094R8WBK4

€ 5
€ 19
Lot nr:
37

Ongebruikt, ok, Smartpeas Gietijzeren Pan 29cm , 4260544773099

€ 12
€ 25
Lot nr:
38

Ongeopend, licht gedeukte doos, Dreo Elektrische Ventilatorkachel PTC 1800W, Bescherming tegen Oververhitting en Kantelen, Afstandsbediening, 70° Oscillerend, Draagbaar, Energiebesparende ECO-modus ,B095PP1GZR

€ 10
€ 12
Lot nr:
39

Ongeopend, Ansio Oscillerende Torenventilator met afstandsbediening - zwart- zuilventilator - 90cm Standventilator - 3 standen 60" oscillation, 3 wind modes, 3 speed settings, 7,5u timer , Kabel(1,75m) Schwarz , B07HSZ7MKP

€ 8
€ 20
Lot nr:
40

Overstock, ongeopend, Vloerkleed, woonkamer, laagpolig design, boho-tapijt, 140 x 200 cm, modern, extra zacht, 100% polyester, B09X341RKG

Pages