Controlled returns tested on basic functionality
Stevig model niet demonteerbaar, middenstuk draait omhoog/laag; lichtbruine polyweave : afmetingen standaard 107breed205lang; met uitklap + 125cm tafelbladhoogte 75cm. 1 hoek lichte schade aan polyweave
80x185 Bladhoogte 94cm; zwarte polyweave; stevig model niet demonteerbaar
Ongebruikt, stevig model met bodem in hout, bovenkant 65x65x65H, onderaan 43x43cm
Ongebruikt, kleine transportbeschadigingen, inox, Hoogte 70 bovenaan 35x35 onderaan 22x22
2 Met lichte gebruikssporen, andere ongebruikt
Ongeopend/ Nieuw , ean 3389110790610 , Adviesprijs 6874€
Ongebruikt, minieme krasjes op metaal, in opbergbox, ean 630870134804
Ongebruikt, ok, incl paddle, pomp, leash en tranportzak ean 6942138952612
Ongebruikt, ok, incl paddle, pomp, leash en tranportzak ean 6920388655095
Ongebruikt, getest en werkend, 8888! Speed trolling motor, 5 forward, 3 reverse
Thermo-electrische koeling, led, ongebruikt, buitenlandse stekker te vervangen ; 45*52*72,5 cm
Ongebruikt, geopende verpakking,
Ongebruikt, rood, 8436572521490, te monteren in (geopenede) doos
Glass, zilver met zwarte straps, refurbished, getest en werkend, minieme gebruikssporen
Wit,; Lettobello Gala, ongebruikt, Volledig, Beschadiging binnenin aan scharnieren, geen effect op stevigheid
Koudwit, ongebruikt, getest en werkend, diam 22cm
Koudwit, ongebruikt, met drivers getest en werkend