Controlled returns tested on basic functionality
Stevig model niet demonteerbaar, middenstuk draait omhoog/laag; lichtbruine polyweave : afmetingen standaard 107breed205lang; met uitklap + 125cm tafelbladhoogte 75cm. 1 hoek lichte schade aan polyweave
80x185 Bladhoogte 94cm; zwarte polyweave; stevig model niet demonteerbaar
Ongebruikt, stevig model met bodem in hout, bovenkant 65x65x65H, onderaan 43x43cm
Ongebruikt, kleine transportbeschadigingen, inox, Hoogte 70 bovenaan 35x35 onderaan 22x22
2 Met lichte gebruikssporen, andere ongebruikt
Ongeopend/ Nieuw , ean 3389110790610 , Adviesprijs 6874€
2x Wc borstel ( 11& borstel ontbreekt) + 1 x zeep-pomp( gebruikssporen)
Ongebruikt, sierdopje deksel ontbreekt, geen effect op werking