Controlled returns tested on basic functionality
Getest en werkend, geen verpakking, lichte gebruikssporen
Ongebruikt, te gebruiken met foodsaver vacumeersysteem
Diverse, ongebruikt kleine beschadigingen mogelijk, Oa Lecreuset wijnopener ongebruikt, WMF schiller sporen plakband, can crusher, messenblok, Joseph £Josep snijplanken intensief gebruikt, …plm 13 stuks
2x Wc borstel ( 11& borstel ontbreekt) + 1 x zeep-pomp( gebruikssporen)