Controlled returns tested on basic functionality
Ongebruikt, Glas lamp kapot , 4895105604880
Ribbled, ongebruikt, ok , top van steel stukje afgebroken
Ongebruikt in seal, Alu, 24cm 4lt ; handvatjes lichte krasjes 8414271273247
Lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, volledig en ok, 4000530565457
Lichte gebruikssporen, Kleine beschadiging aan handvat, geen effect op werking volledig en ok, 4000530565457
Ongeopend, 23,5cm , 0883314602746
Ongeopend, in geschenkverpakking per stuk, Fine bone china
Ongebruikt, , Stabiel, 1 draai-knop onderste voetn spant niet op