Controlled returns tested on basic functionality
Warmwhite 2700K, getest en werkend, beschadigde verpakkingen
Getest en werkend, Bridge + 3x E27 white bulb + 1 schakelaar, geen verpakking, gebruikssporen
Ongebruikt, getest en werkend, 9347403002233, 1x zonder verpakking
Plafondlamp , getest en werkend, 1 deuk in plastib binnenin, is zichtbaar wanneer lamp aan
Getest en werkend, lichte gebruiksporen, 4001133301718
Ongebruikt, 4057722000661
Geopende verpakking, zonder montageklemmen, 5 secties van 1 m
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Plooi in buitenste rekje (geen effect op gebruik), 4023103202276