Lichte gebruikssporen, diam 22cm, 5028250139788
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, 8595028452174
Lichte gebruikssporen, draaifunctie werkt niet, getest en werkend , 8713016054715
Plm 7 stuks, diverse groottes, combinatie gebruikssporen en krassen/deuken
Plm 6 stuks, diverse groottes, combinatie gebruikssporen en krassen/deuken
Plm 8 stuks, diverse groottes, combinatie ongebruikt, gebruikssporen en krassen/deuken
Plm 4 stuks, verschillende groottes, combinatie ongebruikt, gebruikssporen en krassen/deuken
Plm 6 items, 2 universele deksels, 2x tefal pot zonder afneembare steel, + 2 pannen , zowel gebruikt als ongebruikt met beschadigingen
Plm 5 items, lichte gebruikssporen, grillXL + Popcorn+ Thee-infuser + 2 x cooking tray
Plm 4 items, lichte gebruikssporen, grillXL + Popcorn+ thee-infuser + cooking tray