Gebruikt, getest en werkend, geen zakken inbegrepen
Ongebruikt, herverpakt, dikte 32cm , incl pocketveren, 7zones, latex geheugenschuim
Ongebruikt, herverpakt, dikte 30cm ,ViscoGel + pocketveren + 13zones,
Ongebruikt, herverpakt, enkele vuilsporen door beschadigde plastic, geheugenschuim + pocketveren, dikte 30cm
Ongebruikt, herverpakt, enkele vuilsporen door beschadigde plastic, Visco-gel, dikte 30cm
Ongebruikt, herverpakt, enkele vuilsporen mogelijk door beschadigde plastic, geen verdere info aanwezig
Ongebruikt, herverpakt, dikte 30cm , ViscoGel + pocketveren + 13zones, enkele vuilsporen mogelijk door beschadigde plastic
Ongebruikt, herverpakt, dikte 21cm incl aangehechte topper
Ongebruikt, herverpakt, dikte 21cm incl aangehechte topper, 2 vuile plekken door gescheurde plastic op onderkant
Ongebruikt, in vacuum verpakking, 3MA117 latex, 1 verpakking beschadigd en daar stuk van matras vuil/stof, 12cm dikte
Ongebruikt, herverpakt dikte 20cml, lichte stofsporen door beschadigde plastic, blauwe zijkant met gouden band
Ongebruikt, 140*190 , 1 vlek + vuil in opening plastiek ONDERAAN, Bambou
Lichte gebruikssporen mogelijk herverpakt, dikte zonder toplaag 15cm
Lichte gebruikssporen mogelijkt herverpakt, dikte zonder toplaag 15cm, meerdere vuilsporen, slecht verpakt
Ongebruikt, herverpakt, dikte 30cm , ViscoGel + pocketveren + 13zones
Gebruikssporen ?, heringepakt, vuilsporen transport rondom, dikte 24cm, pocketveren 19cm , 3cm memory foam 50kg/m³
Ongebruikt, enkele vuilsporen door kapotte plastic, 7-zone viscoschuim, dikte 7cm
Ongebruikt, getest en werkend, 150x70wm, 120W, 4043641400583
Ongebruikt, 120x150cm Kids, 5012601964501
Geen verpakking, 240x220 , 3574386423694