Intensief Gebruikt, getest en werkend, 3L
Gebruikssporen, stroomdraad doorgeknipt en terug aan elkaar gezet, geen microvezelrollenset aanwezig
Breedte 555mm x H 1985mm , Dikte 8mm ,geen uitsparingen, zwart mat motief, Ongebruikt
Dikte 8mm, met uitsparingen voor scharnieren en klink. Opgepast : lichte beschadiging zijkant blister en resten plakband
Dikte 8mm, met uitsparingen voor scharnieren en klink. Opgepast : lichte beschadiging kleine blister onderkant
Ongebruikt, met bevestigingen, afstand bevestiginspunten 77cm
Ongebruikt, met bevestigingen, kleine lichte kras handvat , afstand bevestigingspunten 30cm
Ongebruikt, slechts 1x bevestigingsmoeren , afstand bevestigingspunten 30cm
Ongebruikt, met bevestiginsmateriaal, afstand bevestigingpunten 35cm, ca 2kg
Ongeopend, 300x100x30mm, 230V, 1 doos ontbreekt, 4000870990575
Ongeopend, 1xG5 / 13W / 230V M1220, 5413987035791
Ongebruikt, 40W, E14, 230V, Zandkleurig met zandkleurige stoffen kap, ingedeukte doos (geen effect op werking), 9007371301904
Peugeot partner en citroen berlkingo '96tot'08, volledig
Ongeopend, Niroflex , 55x 80cm 4009215046816 , metalen beschermings-schort
Getest en werkend, gebruikssporen, geborstelde RVS 5,5L 1000W
Philips Cleo performance 80W/S lengte 150cm , ongebruikt, BTW op marge
Gedemonteerd in werkende staat, lampen met weinig uren, BTW op marge
Wit/Rood, incl sleutels, 3 niveaus, 52cmx52cmx201H, BTW op marge
Zwart , Linkerkant licht beschadigd, 60x150xH39cm H , BTW op marge