Ongebruikt, getest en werkend, Kabelboom ontbreekt ( standaard ISO-Pioneer )
Geen verpakking, beetje vuil, 68cm Breed, 201,5cm hoog
2 stuks, Roto 6x/84 baureihe, grosse 13/09 kleur 281, ongebruikt
2 stuks, Roto 6x/84 baureihe, grosse 98/102,5 & 7/11, diverse kleuren
Ongebruikt, met bevestigingsmateriaal, afstand bevestiginspunten 30cm, ca 2kg
Getest en werkend, verpakking ontbreekt, kap lichte beschadiging, donkergrijs
Ongeopend, 3x 3stuks, GU10, 50W, Ijzer, Halogeen 230V, 4000870036129
Defecten, meeste met gebruikssporen, plm 17 st'uks
3 stuks, 1x hoofdlamp met infraroodsensor, + 1x werklamp + 1x magneetlamp , Benson
Reeds gedemonteerd , in werkende staat gedemonteerd, buiten gebruik gesteld wegens niet gekeurde veiligheid voor werknemers, Totaal gewicht ca 1100kg
1x Peltor Optime I Geel + 1x Peltor Optime II (voor op helm te schroeven) , Ongebruikt
Electronic shooting sports folding earmuff, Ongebruikt, getest en werkend, 7312550135303
Plm 10 items, Oa Sentinel auciokit en Mebuel inbouw stopcontacten, niet gecontroleerd noch getest