80x185 Bladhoogte 94cm; zwarte polyweave; stevig model niet demonteerbaar
Capsule dispenser Ongeopend, crystal clear/ cosmos black 4002942274699
nieuw, zwaar model, volledig in inox met uitneembare stukken voor makkelijk reinigen
Ongeopend, 1 doosje = 3 stuks (vork + mes / Lepel), 8007413655362, 6 doosjes
Ongebruikt, coating beschadigd door verwijdering sticker
Gebruikssporen, Rooster ontbreekt , geen effect op werking, incl fles, geen gasfles inbegrepen
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 5038061107333
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 4008496941834
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, 4008146023842
Ongebruikt, 5 pieces set (9 items), 1 deksel beschadiging aan knop bovenaan, Cast aluminium, 8411796111184 , met afneembare siliconen handvaten
Ongebruikt, ok 5 pieces set ( 9 items) , cast alu + silicone mitts, full induction, 8411796111153
Ongebruikt, 1 dessertlepel ontbreekt ( 5 ipv 6), 8411796110279
Ongebruikt, getest en werkend, Kleine deuk in behuizing
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, 3 vormen, 8007403074364