Ongeopend, beschadigde doos, Flauno Elektrische kurkentrekker, oplaadbaar, geschenkdoos met automatische flesopener, capsulesnijder, wijnbeluchter, wijnflessensluiting , B07RZTRN4F
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV12