8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Controlled return goods, checked for basic functionality. Any flaws in description. The photos are indicative of the type/model, NOT of the actual item.
Unopened = Overstock
Unused = Return item, the item shows no signs of use, looks unused
Minimal traces of use = Return item, item shows minor traces of one-time use/assembly/removing box
Light traces of use: Return item, item shows light traces of (one-time?) use
Used = Returned item, item shows obvious signs of use
Intensive use = Return item, item has been used intensively and shows signs of this.
Promotion Home delivery : 10.95€ vati per package (banana box max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werk;end, Miavogo Keramische ventilatorkachel, energiebesparend, stil, 2000 W, elektrische verwarming met 3-traps verwarming, timerfunctie, dubbel gebruik voor warm en koud, bescherming tegen oververhitting,B0BDFCXC91
Ongebruikt, getest en werk;end, Miavogo Keramische ventilatorkachel, energiebesparend, stil, 2000 W, elektrische verwarming met 3-traps verwarming, timerfunctie, dubbel gebruik voor warm en koud, bescherming tegen oververhitting,B0BDFCXC91
Ongebruikt, getest en werkend, Dreo Elektrische Kachel, 70° oscillerende, 1500 W Elektrische Keramische Verwarming met Thermostaat, Timer, Afstandsbediening, Oververhittings- en kantelbeveiliging, Energiebesparende ECO-modus , B097RG67QB
Ongebruikt, getest en werkend, Dreo Elektrische Kachel, 70° oscillerende, 1500 W Elektrische Keramische Verwarming met Thermostaat, Timer, Afstandsbediening, Oververhittings- en kantelbeveiliging, Energiebesparende ECO-modus , B097RG67QB
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator wit, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBS1C86
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator wit, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBS1C86
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator wit, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBS1C86
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator zwart, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBTT41Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator zwart, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBTT41Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV11
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV12
Ongebruikt, kleine deuk in metaal , getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV13
Ongebruikt, ok, verpakking vochtig geweest, Gotoll Keramische ventilatorkachel, 3 warmtestanden, met koude stand ,60 graden oscillatie en oververhittingsbeveiliging , 23 x 23 x 60 cm B08GCHQ781
Ongeopend, licht beschadigde doos, FIVANGIN Electric Dehumidifier, 1500 ml Dehumidifier, Mini Dehumidifier with Sleep Mode, 6-8-10 Hours Timer & Night Light, Against Moisture/Mould , B0B7XCPNTV
Ongeopend, licht beschadigde doos, FIVANGIN Electric Dehumidifier, 1500 ml Dehumidifier, Mini Dehumidifier with Sleep Mode, 6-8-10 Hours Timer & Night Light, Against Moisture/Mould , B0B7XCPNTV
Ongeopend, licht beschadigde doos, FIVANGIN Electric Dehumidifier, 1500 ml Dehumidifier, Mini Dehumidifier with Sleep Mode, 6-8-10 Hours Timer & Night Light, Against Moisture/Mould , B0B7XCPNTV
Ongeopend, licht beschadigde doos, FIVANGIN Electric Dehumidifier, 1500 ml Dehumidifier, Mini Dehumidifier with Sleep Mode, 6-8-10 Hours Timer & Night Light, Against Moisture/Mould , B0B7XCPNTV
Ongeopend, licht beschadigde doos, FIVANGIN Electric Dehumidifier, 1500 ml Dehumidifier, Mini Dehumidifier with Sleep Mode, 6-8-10 Hours Timer & Night Light, Against Moisture/Mould , B0B7XCPNTV
Ongebruikt, volledig, AiHom Koudwaterkraan Kraan Koudwaterkraan Messing Badkamerkraan Rose Goud, Gast Wc Kraan, B09MD68BWL