8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Controlled return goods, checked for basic functionality. Any flaws in description. The photos are indicative of the type/model, NOT of the actual item.
Unopened = Overstock
Unused = Return item, the item shows no signs of use, looks unused
Minimal traces of use = Return item, item shows minor traces of one-time use/assembly/removing box
Light traces of use: Return item, item shows light traces of (one-time?) use
Used = Returned item, item shows obvious signs of use
Intensive use = Return item, item has been used intensively and shows signs of this.
Promotion Home delivery : 10.95€ vati per package (banana box max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, volledig, 2 x Yingrace Airfryer Accessoires 12-delige set, BPA-vrije vierkante Airfryer met antiaanbaklaag XXL-accessoires Compatibel met Cosori Innsky 5.5L, Ninja Princess Tefal Uten Balter 5.8L 6L 6.5L, Philips 6.5L Airfryer, B09Y5K3LHZ
Ongebruikt, volledig, 2 x Yingrace Airfryer Accessoires 12-delige set, BPA-vrije vierkante Airfryer met antiaanbaklaag XXL-accessoires Compatibel met Cosori Innsky 5.5L, Ninja Princess Tefal Uten Balter 5.8L 6L 6.5L, Philips 6.5L Airfryer, B09Y5K3LHZ
Ongebruikt, volledig, ok, YINGRACE Dual Air Fryer Accessoires 8 STUKS, Dubbele Mand Airfryer Accessoire Compatibel voor Ninja Foodi AF300UK, AF400UK, Instant Vortex, Tower T17088, Salter Dual Zone Deep Air Fryers 7.6L-9.6L, B0B17GMTRM
Ongebruikt, volledig, ok, YINGRACE Dual Air Fryer Accessoires 8 STUKS, Dubbele Mand Airfryer Accessoire Compatibel voor Ninja Foodi AF300UK, AF400UK, Instant Vortex, Tower T17088, Salter Dual Zone Deep Air Fryers 7.6L-9.6L, B0B17GMTRM
Ongebruikt, volledig, ok, YINGRACE Dual Air Fryer Accessoires 8 STUKS, Dubbele Mand Airfryer Accessoire Compatibel voor Ninja Foodi AF300UK, AF400UK, Instant Vortex, Tower T17088, Salter Dual Zone Deep Air Fryers 7.6L-9.6L, B0B17GMTRM
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Russell Hobbs Horizon Foodprocessor, 2,5 Liter Kom, Inhoud 1,5 Liter, 2 Snelheden, Pulseerfunctie, 600 Watt, Zwart, Wit, 24731-56 , B079RNK8QP
Ongeopend, ok, Rijstkoker 1,2 l met stoompan, antiaanbaklaag, bescherming tegen hoge temperaturen, bediening met één druk op de knop Perfect voor een of twee personen om rijst, vlees, pasta of soep te koken (Groen) , B09G29CKKF
Ongeopend, ok, Rijstkoker 1,2 l met stoompan, antiaanbaklaag, bescherming tegen hoge temperaturen, bediening met één druk op de knop Perfect voor een of twee personen om rijst, vlees, pasta of soep te koken (Groen) , B09G29CKKF
Ongeopend, ok, Rijstkoker 1,2 l met stoompan, antiaanbaklaag, bescherming tegen hoge temperaturen, bediening met één druk op de knop Perfect voor een of twee personen om rijst, vlees, pasta of soep te koken (Groen) , B09G29CKKF
Ongeopend, ok, Rijstkoker 1,2 l met stoompan, antiaanbaklaag, bescherming tegen hoge temperaturen, bediening met één druk op de knop Perfect voor een of twee personen om rijst, vlees, pasta of soep te koken (Groen) , B09G29CKKF
Ongebruikt, getest en werkend, LIVIA waterkoker keramiek 1 liter, wit 2200W, B08N127Q1H
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, IMURZ Elektrische universele hakmolen, 500 W multi-hakmolen, 1,2 l roestvrijstalen schaal, 4-vleugelig roestvrij stalen mes, B07MS1P2CM
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, IMURZ Elektrische universele hakmolen, 500 W multi-hakmolen, 1,2 l roestvrijstalen schaal, 4-vleugelig roestvrij stalen mes, B07MS1P2CM
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, IMURZ Elektrische universele hakmolen, 500 W multi-hakmolen, 1,2 l roestvrijstalen schaal, 4-vleugelig roestvrij stalen mes, B07MS1P2CM
Ongeopend, licht beschadigde doos, Gotoll Sandwichmaker 3-in-1, wafelijzer, sandwichtoaster, grill-wisselplaten, sandwichmaker, afneembare platen, 750 W, B0875PKGLK
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, IMURZ Elektrische universele hakmolen, 500 W multi-hakmolen, 1,2 l roestvrijstalen schaal, 4-vleugelig roestvrij stalen mes, B07MS1P2CM
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, IMURZ Elektrische universele hakmolen, 500 W multi-hakmolen, 1,2 l roestvrijstalen schaal, 4-vleugelig roestvrij stalen mes, B07MS1P2CM
Ongebruikt, getest en werkend, rood, Gotoll Sandwich Maker, Sandwich & Panini Toaster, Contact Grill with Non-Slip Feet, Toast Plate for Sandwich Toaster, Non-Stick Coating, Table Grill,
Ongebruikt, getest en werk;end, Miavogo Keramische ventilatorkachel, energiebesparend, stil, 2000 W, elektrische verwarming met 3-traps verwarming, timerfunctie, dubbel gebruik voor warm en koud, bescherming tegen oververhitting,B0BDFCXC91
Ongebruikt, getest en werk;end, Miavogo Keramische ventilatorkachel, energiebesparend, stil, 2000 W, elektrische verwarming met 3-traps verwarming, timerfunctie, dubbel gebruik voor warm en koud, bescherming tegen oververhitting,B0BDFCXC91
Ongebruikt, getest en werkend, Dreo Elektrische Kachel, 70° oscillerende, 1500 W Elektrische Keramische Verwarming met Thermostaat, Timer, Afstandsbediening, Oververhittings- en kantelbeveiliging, Energiebesparende ECO-modus , B097RG67QB
Ongebruikt, getest en werkend, Dreo Elektrische Kachel, 70° oscillerende, 1500 W Elektrische Keramische Verwarming met Thermostaat, Timer, Afstandsbediening, Oververhittings- en kantelbeveiliging, Energiebesparende ECO-modus , B097RG67QB
Ongebruikt, getest en werkend, Bonsenkitchen Inductiekookplaat, Draagbare inductiekookplaat met digitaal display, veiligheidsslot, 3 uur timer, 2000W, CT8001, B08ZSCTP26
Ongebruikt, getest en werkend, Bonsenkitchen Inductiekookplaat, Draagbare inductiekookplaat met digitaal display, veiligheidsslot, 3 uur timer, 2000W, CT8001, B08ZSCTP27
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator wit, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBS1C86
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator wit, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBS1C86
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator wit, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBS1C86
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator zwart, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBTT41Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator zwart, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBTT41Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongeopend, beschadigde doos, Flauno Elektrische kurkentrekker, oplaadbaar, geschenkdoos met automatische flesopener, capsulesnijder, wijnbeluchter, wijnflessensluiting , B07RZTRN4F
Ongebruikt, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV11
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV12
Ongebruikt, kleine deuk in metaal , getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV13
Ongebruikt, ok, verpakking vochtig geweest, Gotoll Keramische ventilatorkachel, 3 warmtestanden, met koude stand ,60 graden oscillatie en oververhittingsbeveiliging , 23 x 23 x 60 cm B08GCHQ781
Ongebruikt, COFUN Vleesmolen-opzetstuk voor KitchenAid keukenmachine, vleesmolen voor Kitchenaid accessoires met maalschijf worstvulhoorns, optionele accessoires voor KitchenAid blender, B08P1D8CND