Ongebruikt, getest en werk;end, Miavogo Keramische ventilatorkachel, energiebesparend, stil, 2000 W, elektrische verwarming met 3-traps verwarming, timerfunctie, dubbel gebruik voor warm en koud, bescherming tegen oververhitting,B0BDFCXC91
Ongebruikt, getest en werkend, Dreo Elektrische Kachel, 70° oscillerende, 1500 W Elektrische Keramische Verwarming met Thermostaat, Timer, Afstandsbediening, Oververhittings- en kantelbeveiliging, Energiebesparende ECO-modus , B097RG67QB
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator wit, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBS1C86
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator zwart, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBTT41Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator zwart, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBTT41Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde doos, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S