Unused = Returned item, the item shows no signs of use, looks unused
Light signs of use: Return item, item shows light signs of (single?) use
Used = Returned item, item shows clear signs of use
Ongebruikt, getest en werkend, Garsentx Gemotoriseerde Pan met afstandsbediening, Tilt adapter montagehouder, 355 graden draaibaar, met gemotoriseerde afstandsbediening, video, draaibare statiefkop voor actiecamera's, smartphone, B08R38NY6Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Loupedeck Live - De aangepaste console voor livestreaming, foto- en videobewerking met aanpasbare (draai) knoppen en een LED-touchscreen , 6430070530062
Ongebruikt, getest en werkend, Loupedeck Creative Tool - De gepersonaliseerde bewerkingsconsole voor foto's, video's, muziek en vormgeving , 6430070530048
Ongebruikt, ok, Apexel HD 36X Telephoto Lens for Mobile Phones with Tripod and Remote Shutter for iPhone 12/11pro, Samsung Huawei and Most Smartphones , B08TLMCPCM
Ongebruikt, ok, Apexel HD 5in1 cameralenskit, 2x telefoonzoomlens + 170 graden superbrede lens + 10x macrolens +110 graden groothoeklens + 195 graden fisheye voor iPhone en Samsung Huawei en de meeste smartphone , B07QZFW79Z
Ongeopende plastics, 5MYTONER Kompatibel für HP 203A CF540A Multipack Toner für HP Color Laserjet Pro MFP M281fdw M281fdn M280nw M254dw M254nw (Schwarz/Cyan/Magenta/Gelb) , B086VCYBR9
Ongeopende plastics, ok, BONINK compatibel 205A CF530A - CF533A Toner voor Color Laserjet Pro MFP M181fw M180n M180 M180nw M181 M154a M154nw (Schwarz/Cyan/Magenta/Gelb) B07Z5Q4T95
Ongebruikt, beschadigde verpakkingen, Casio FC-200 V Taschenrechner, Grau , B0009OMTPG
Ongebruikt, getest en werkend, Casio FX-9860GIII grafische rekenmachine, 21,2 x 91,5 x 184 mm, zilver , B0848RLL8M
Ongebruikt, opengescheurde verpakking, Casio FX-82DE Plus, Rekenmachine, Antraciet , B0054VVU68
Lichte gebruikssporen, ok, opengescheurde verpakking, Casio FX-82DE Plus, Rekenmachine, Antraciet , B0054VVU68
Ongebruikt, licht beschadigde verpakking, Casio FX-5800P programmeerbare technisch-wetenschappelijke rekenmachine, 4-regelige weergave , B000NWJI6C
Enkel de Zwarte cartridge is de plastic omverpakiking geopend, rest ongeopend, LCL Compatibele Toner Cartridge 4 cartridges 12500 pagina's+3 * 9500 pagina's 508X CF360X CF361X CF362X CF363X CRG-040H Vervanging voor HP M552dn M553dn Compatibel voor Canon LBP712CI LBP710CX ,B082WVGR2H
Ongebruikt, ok, Giecy Armsteun bureauverlenger, ergonomisch opvouwbaar computerbureau armsteunsteun armsteun polssteun voor thuis en op kantoor, B09MTDZ3FB
Ongebruikt, ok , Vaydeer USB 3.0 Hub-monitorstandaard Aluminium Monitorstandaard Verhoger Ondersteunt Gegevensoverdracht en Opladen, Metalen Monitorstandaard Ondersteunt tot 32 Inch voor Pc, Laptop - Zwart ,57.7 x 23.1 cm , B07XMC7RKB
Ongebruikt, OK, Vaydeer 2 niveaus monitorstandaard aluminium monitor stand riser met opbergruimte, 57 x 29.8 x 20 cm, metalen monitorstandaard ondersteuning tot 27 inch voor pc, MacBook, Laptops - zilver, groot , B08BF72Z83
Ongebruikt, ok, A4 Paper Cutter, Paper Trimmer with Metal Base, Lever Cutter, Photo Cutter, 340 mm Cutting Length, 12 Sheets of Paper for Home or Office ; B09GM7DWKM
Yellow Yeti 30 rollen van 1000 etiketten 32 x 57 mm Labels DYMO LabelWriter 4XL 450 400 330 320 310 Duo/Turbo/Twin Turbo Seiko SLP 450 430 400 200 100
1000 Etichette/Rotolo , B07NLFGTJT
Ongebruikt, ok, TIANSE Inbindmachine, 21-Loch, 450 Blatt, Spriaal bindmachine met Starter Kit 100 PCS 3/8 '' ; B07R8PBXWS
Ongebruikt, ok, MAKEASY Inbindmachine, 21-Loch, 450 Blatt, Spriaal bindmachine met Starter Kit 100 PCS 3/8 '' ; B07Q2NFSPM
Lichte gebruikssporen , ok, TIANSE Inbindmachine, 21-Loch, 450 Blatt, Spriaal bindmachine met Starter Kit 100 PCS 3/8 '' ; B07R8PBXWS
Ongeopend, MyCartridge , 2 verpakkingen met elk 3 cartridges (2600 pagina), voor Brother HL-L2340DW MFC-L2700DW DCP-L2520DW MFC-L2700DN DCP-L2540DN DCP-L2500D HL-L2300D HL-L2365DW DCP-L2560DW (3*Schwarz) , B08RJ8JP14
Ongebruikt, gesloten plastic verpakking, beschadigde doos, Do it wiser kompatible Toner Konica Minolta Bizhub C220 C280 C360, TN216K TN319K A11G131 A11G130 (Schwarz) ; B006RGQAZA
Ongeopend, licht beschadigde doos, Doitwiser ® Compatible 4 Pack Toner Cartridges Set For Konica Minolta BizHub C224 C224e C284 C284e C364 C364e
Develop Ineo +224 +284 +364 +224e +284e +364e
Olivetti D-Color MF222 MF222+ MF282 MF282+ MF362 MF362+ - TN321 TN321K TN321C TN321M TN321Y TN-321
A33K150 A33K450 A33K350 A33K250
B1036 B1037 B1038 B1039 (Capacity: Black 27,000 pages - Colours 25,000 pages) , B00IRBYGTU
Ongebruikt, ok, verpakkingsdoos ontbreekt, Paper cutter A4 B5 cutting machine 320 x 250 x 30 mm ; B09NBKQP49
Ongeopend, 2x Set van 4 cartridges , MyCartridge 203A Toner Set kompatibel fvoor HP 203A CF540A CF541A CF542A CF543A Toner für HP Color Laserjet Pro MFP M281fdw M281fdn M280nw M254nw M254dw (Schwarz, Cyan, Gelb, Magenta) , B07TB7LTBW
Ongebruikt, ok, BongBingBoo iPad Pro Stand, Verstelbare Tablet Houder Magnetische Cradle Mount Dock voor Apple iPad Pro 12.9" 3e/4e/5e Generatie - Grijs , B09BVW8ZWS
Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, BongBingBoo iPad Pro Stand, Verstelbare Tablet Houder Magnetische Cradle Mount Dock voor Apple iPad Pro 12.9" 3e/4e/5e Generatie - Grijs , B09BVVFDJM