Unused = Returned item, the item shows no signs of use, looks unused
Light signs of use: Return item, item shows light signs of (single?) use
Used = Returned item, item shows clear signs of use
Ongebruikt, ok, WESTT Escape Skateboard Helm, Zwart, I Skateboard Helm met Zonneklep I Lichtgewicht Skatehelm I Fietshelm I BMX Helm I Inliner Helm I met Verstelbare KinriemI- L-XL , B0819P7FP2
Ongebruikt, ok, WESTT Storm X Integraalhelm XL 61cm, motorhelm, zwart-mat, innovatieve smarthelm, schokbestendige motorhelm, integraalhelm voor heren en dames, mopedhelm, ECE-gecertificeerd , B08TG1TZ21
Ongebruikt, matzwart , WESTT Cross X motorhelm Medium I motorcrosshelm I motorcrosshelm met vizier I cross-helm heren I fullface-helm I MTB-helm I quad-helm I ECE-gecertificeerd
Ongebruikt,WESTT Torque Motorhelm Large, integraalhelm, kleur zwart, opvouwbare motorhelm, schokbestendige motorhelm, integraalhelm voor heren en dames, scooterhelm, ECE-gecertificeerd , B07HY6Y1JG
Ongebruikt, Magene C406 Fietscomputer 2,5inch LCD-scherm Waterdichte GPS Draadloos Smart Mountain Road Fietsmonitor Fietsgegevens, B08D8VJH32
Ongebruikt, 2x Magene S3+ Snelheids-/Cadanssensor Voor Fietsen, ANT+/Bluetooth 4.0 Draadloze Fietstoerentalsensor, B085Q5C62J
Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0
Ongebruikt, ok, Westt Torque Modulaire Motorhelm, X-LARGE, Mat Zwart, Dubbel Vizier Scooter Scooter Motorhelm Vrouw en Man ECE Goedgekeurd, X-Large, B07HXXGKXD
Ongebruikt, zwart, Large 57-62cm , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head L (57-62cm) Black , B01DG5L43M
Ongebruikt, ok, himaly Mini Bike mini draagbare pedaalfiets hometrainer met digitale monitor en antislipmat, verstelbare weerstand, zwart , B091GGFP39
Ongebruikt, ok, himaly Mini Bike Exercise Bike Motion Trainer Pedal Trainer Training Device Fitness Device with LCD Monitor Adjustable Resistance Bicycle Trainer Fitness Bike Home Bike Leg Trainer Home Office ; B07CV9XC4N
Lichte gebruikssporen, ok, himaly Mini Bike Exercise Bike Motion Trainer Pedal Trainer Training Device Fitness Device with LCD Monitor Adjustable Resistance Bicycle Trainer Fitness Bike Home Bike Leg Trainer Home Office ; B07CV9XC4N
Ongebruikt, ok, Soulpala Verstelbare optrekstang, premium deur-rekstang met waterpas voor het deurkozijn, deur-rek voor pull-ups, pull-up bar, fitnessstang voor thuis, arm en buiktrainer, 90-120 cm , B08P48VP54
Ongeopend, MENNYO Elastic gymnastiques 17 stuks, gymnastiekband met 5 weerstandsband ( reep) +5 weerstandsbanden ( elastiek) , 2 handgrepen, 1 deuranker, 2 voetlussen, 2 draagtassen voor spieropbouw, yoga, gymnastiek, B089KH99K6
Ongeopend, ETEPON Legset voor laminaatvloeren, 44-delig vloergereedschap laminaat houten vloer installatieset met 40 afstandhouders, glasvezel grijphamer, slagblok, 5 m meetlint en trekstang , B08B88QL5Y
Ongeopend, ETEPON netwerkreparatiegereedschap, inhoud 104 elementen, professionele netwerkgereedschapsset met 50 aansluitingen en 50 afdekkingen geschikt voor doe-het-zelf, huishouden of fabriek (NC28) , B07ZF7ZRFG
Ongebruikt, Etepon ET016 Gereedschapskoffer 78 stuks, gereedschapsset voor thuis en auto, met gereedschapskist, opbergkoffer ; B07FY7JD66
Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)