Return goods

2791

Unused = Returned item, the item shows no signs of use, looks unused
Light signs of use: Return item, item shows light signs of (single?) use
Used = Returned item, item shows clear signs of use

Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
1024 lots
€ 10
€ 16
Lot nr:
361

Ongebruikt, ok, SONGMICS strandstoel met afneembare hoofdsteun, draagbare klapstoel, campingstoel, rugleuning tot 180° verstelbaar, met bekerhouder en zijvak, groene en witte strepen, B07ZKB2WP9

€ 6
€ 16
Lot nr:
362

Ongebruikt, volledig, TREKOLOGY Draagbare campingtafel met aluminium tafelblad, inklapbaar, met tas, B06XG6PLS4

€ 8
€ 30
Lot nr:
363

Ongebruikt, Forceatt Camping slaapzak/dubbele slaapzak, waterdicht en scheurbestendig, licht en gemakkelijk te dragen, pongee slaapzak, blauw, B08DHVLF72

€ 20
€ 80
Lot nr:
364

2x Ongebruikt, BlazeVideo 16MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL4

€ 15
€ 61
Lot nr:
365

2x Lichte gebruikssporen, getest en werkend, BlazeVideo 16MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL4

€ 10
€ 12
Lot nr:
366

Ongebruikt, WingHome Trail Camera Zonnepaneel, WingHome Solar Battery Charger Kit 12V/1A 6V/1.5A met ingebouwde 2000mAH Oplaadbare Lithium Batterij IP66 Waterdicht Jacht Accessoire

€ 10
€ 14
Lot nr:
367

€ 6
€ 6
Lot nr:
368

Ongebruikt, volledig, excl adapter, Jayzod 18 Inch Spiraal (4Pack), Heavy Duty Shed Anker Kit Ideaal als Hond Tie Out Spel Beveiligen Dieren, Tenten, Luifels, Schuren, Auto Ports, Swing Sets, B093BMRN19

€ 6
€ 8
Lot nr:
369

€ 5
€ 21
Lot nr:
370

Ongebruikt, MECHHRE opvouwbare campingstoel met draagtas, compacte, ultralichte opvouwbare strandstoel, in hoogte verstelbaar, hoog belastbaar, voor rugzakreizen, wandelen, kamperen, B07MMVP28T

€ 5
€ 26
Lot nr:
371

€ 12
€ 36
Lot nr:
372

Ongebruikt, volledig, Forceatt Camping Tent 2 Persoons Tent, Waterdicht & Winddicht. Lichtgewicht backpacktent, eenvoudige installatie, geschikt voor buiten- en wandelreizen, B088ZPWYXY

€ 5
€ 13
Lot nr:
373

Ongebruikt, TREKOLOGY Trekkingstokken, wandelstokken Inklapbare wandelstokken Wandelstokken voor senioren Balanceer wandelstokken voor dames Wandelstokken voor dames Balance wandelstokken voor wandelstokken Opvouwbaar, heren dames, B07Q6BZQZC

€ 5
€ 18
Lot nr:
374

Ongebruikt, MECHERE wandelstokken opvouwbaar - wandelstokken - wandelstokken - wandelstokken - Nordic Walking stokken, wandelstokken dames gemakkelijk wandelen bergbeklimmen ultralicht, B07MM42GS1

€ 5
€ 15
Lot nr:
375

Ongebruikt, Yanchuan Camping gasfornuis set kooktoestel in draagkoffer dubbel doel interne draagbare gaspatronen of externe gasfles, B08YMXCN94

€ 5
€ 15
Lot nr:
376

€ 5
€ 15
Lot nr:
377

€ 5
€ 15
Lot nr:
378

€ 5
€ 15
Lot nr:
379

€ 20
€ 50
Lot nr:
380

Minieme gebruikssporen ( 1 zijkantje paar krassen) ,Dropshot Padelracket model Explorer Pro Soft Collection , B08W87SFZQ

€ 20
€ 70
Lot nr:
381

Ongebruikt, ok, Pala de Padel Drop Shot Legend 3.0 , B09R7V52M8

€ 10
€ 12
Lot nr:
382

Ongebruikt, SEAFLO 33-serie DC-membraanpomp 12V 3.0GPM 45PSI, B01N1GKIDT

€ 8
€ 30
Lot nr:
383

Gebruikssporen, SEAFLO 33-serie DC-membraanpomp 12V 3.0GPM 45PSI, B01N1GKIDT

€ 6
€ 8
Lot nr:
384

Ongebruikt, getest en werkend, Crank Radio Solar Radio AM FM, Crank Radio World Receiver, Emergency Radio, USB Portable Radio Emergency Survival Equipment 4000 mAh Dynamo LED Torch SOS Alarm for Travel, Bivovouac Camping Outdoor , B09JWKXKMQ

€ 6
€ 10
Lot nr:
385

€ 6
€ 10
Lot nr:
386

€ 5
€ 13
Lot nr:
387

Lichte gebruikssporen, standaard USB-kabel ontbreekt, getest en werkend, Crank Radio Solar Radio AM FM, Crank Radio World Receiver, Emergency Radio, USB Portable Radio Emergency Survival Equipment 4000 mAh Dynamo LED Torch SOS Alarm for Travel, Bivovouac Camping Outdoor , B09JWKXKMQ

€ 6
€ 20
Lot nr:
388

Ongebruikt, ok, Solennoire Slaapzak - 3-4 seizoenen, 0-25°C - Inclusief compressiezak, anti-knikrits en bontmasker - Waterbestendig, 1,5kg lichtgewicht, gemakkelijk schoon te maken - 220 x 75cm , B07ZDKF523

€ 6
€ 30
Lot nr:
389

€ 6
€ 25
Lot nr:
390

€ 15
€ 36
Lot nr:
391

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Gihikol Mobiele aircooler, met 5 liter grote watertank, negatieve ionen-functie, 3 modi en snelheden, 7-uurs timer, 4 ijskristallen boxen en slimme afstandsbediening , B09NBP9PZS

€ 15
€ 31
Lot nr:
392

€ 15
€ 41
Lot nr:
393

€ 15
€ 31
Lot nr:
394

€ 9
€ 9
Lot nr:
395

Ongebruikt, ok, SSK Draagbare spraakvertaler, elektronische Pocket Voice/Tekst, bluetooth vertaler, real-time ondersteuning, 86 talen, , B07TV19SV1

€ 9
€ 9
Lot nr:
396

Ongebruikt, ok, SSK Draagbare spraakvertaler, elektronische Pocket Voice/Tekst, bluetooth vertaler, real-time ondersteuning, 86 talen, B07TV19SV1

€ 9
€ 9
Lot nr:
397

€ 9
€ 9
Lot nr:
398

€ 6
€ 8
Lot nr:
399

Lichte gebruikssporen, ok, SSK Draagbare spraakvertaler, elektronische Pocket Voice/Tekst, bluetooth vertaler, real-time ondersteuning, 86 talen, B07TV19SV1

€ 6
€ 8
Lot nr:
400