Unused = Returned item, the item shows no signs of use, looks unused
Light signs of use: Return item, item shows light signs of (single?) use
Used = Returned item, item shows clear signs of use
Ongebruikt, ok, SONGMICS strandstoel met afneembare hoofdsteun, draagbare klapstoel, campingstoel, rugleuning tot 180° verstelbaar, met bekerhouder en zijvak, groene en witte strepen, B07ZKB2WP9
Ongebruikt, volledig, TREKOLOGY Draagbare campingtafel met aluminium tafelblad, inklapbaar, met tas, B06XG6PLS4
Ongebruikt, Forceatt Camping slaapzak/dubbele slaapzak, waterdicht en scheurbestendig, licht en gemakkelijk te dragen, pongee slaapzak, blauw, B08DHVLF72
2x Ongebruikt, BlazeVideo 16MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL4
2x Lichte gebruikssporen, getest en werkend, BlazeVideo 16MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL4
Ongebruikt, WingHome Trail Camera Zonnepaneel, WingHome Solar Battery Charger Kit 12V/1A 6V/1.5A met ingebouwde 2000mAH Oplaadbare Lithium Batterij IP66 Waterdicht Jacht Accessoire
Ongebruikt, volledig, excl adapter, Jayzod 18 Inch Spiraal (4Pack), Heavy Duty Shed Anker Kit Ideaal als Hond Tie Out Spel Beveiligen Dieren, Tenten, Luifels, Schuren, Auto Ports, Swing Sets, B093BMRN19
Ongebruikt, MECHHRE opvouwbare campingstoel met draagtas, compacte, ultralichte opvouwbare strandstoel, in hoogte verstelbaar, hoog belastbaar, voor rugzakreizen, wandelen, kamperen, B07MMVP28T
Ongebruikt, volledig, Forceatt Camping Tent 2 Persoons Tent, Waterdicht & Winddicht. Lichtgewicht backpacktent, eenvoudige installatie, geschikt voor buiten- en wandelreizen, B088ZPWYXY
Ongebruikt, TREKOLOGY Trekkingstokken, wandelstokken Inklapbare wandelstokken Wandelstokken voor senioren Balanceer wandelstokken voor dames Wandelstokken voor dames Balance wandelstokken voor wandelstokken Opvouwbaar, heren dames, B07Q6BZQZC
Ongebruikt, MECHERE wandelstokken opvouwbaar - wandelstokken - wandelstokken - wandelstokken - Nordic Walking stokken, wandelstokken dames gemakkelijk wandelen bergbeklimmen ultralicht, B07MM42GS1
Ongebruikt, Yanchuan Camping gasfornuis set kooktoestel in draagkoffer dubbel doel interne draagbare gaspatronen of externe gasfles, B08YMXCN94
Minieme gebruikssporen ( 1 zijkantje paar krassen) ,Dropshot Padelracket model Explorer Pro Soft Collection , B08W87SFZQ
Ongebruikt, ok, Pala de Padel Drop Shot Legend 3.0 , B09R7V52M8
Ongebruikt, SEAFLO 33-serie DC-membraanpomp 12V 3.0GPM 45PSI, B01N1GKIDT
Gebruikssporen, SEAFLO 33-serie DC-membraanpomp 12V 3.0GPM 45PSI, B01N1GKIDT
Ongebruikt, getest en werkend, Crank Radio Solar Radio AM FM, Crank Radio World Receiver, Emergency Radio, USB Portable Radio Emergency Survival Equipment 4000 mAh Dynamo LED Torch SOS Alarm for Travel, Bivovouac Camping Outdoor , B09JWKXKMQ
Lichte gebruikssporen, standaard USB-kabel ontbreekt, getest en werkend, Crank Radio Solar Radio AM FM, Crank Radio World Receiver, Emergency Radio, USB Portable Radio Emergency Survival Equipment 4000 mAh Dynamo LED Torch SOS Alarm for Travel, Bivovouac Camping Outdoor , B09JWKXKMQ
Ongebruikt, ok, Solennoire Slaapzak - 3-4 seizoenen, 0-25°C - Inclusief compressiezak, anti-knikrits en bontmasker - Waterbestendig, 1,5kg lichtgewicht, gemakkelijk schoon te maken - 220 x 75cm , B07ZDKF523
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Gihikol Mobiele aircooler, met 5 liter grote watertank, negatieve ionen-functie, 3 modi en snelheden, 7-uurs timer, 4 ijskristallen boxen en slimme afstandsbediening , B09NBP9PZS
Ongebruikt, ok, SSK Draagbare spraakvertaler, elektronische Pocket Voice/Tekst, bluetooth vertaler, real-time ondersteuning, 86 talen, , B07TV19SV1
Ongebruikt, ok, SSK Draagbare spraakvertaler, elektronische Pocket Voice/Tekst, bluetooth vertaler, real-time ondersteuning, 86 talen, B07TV19SV1
Lichte gebruikssporen, ok, SSK Draagbare spraakvertaler, elektronische Pocket Voice/Tekst, bluetooth vertaler, real-time ondersteuning, 86 talen, B07TV19SV1