Return goods

2791

Unused = Returned item, the item shows no signs of use, looks unused
Light signs of use: Return item, item shows light signs of (single?) use
Used = Returned item, item shows clear signs of use

Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
1024 lots
€ 15
€ 0
Lot nr:
841

Ongebruikt, ok, HobeyHove Honden Rolstoel, Huisdier Rolstoel Met Achterbeen, Opvouwbaar Rolstoel, Wit XXXS

€ 30
€ 30
Lot nr:
842

Ongebruikt, ok , Belle Vous Dieren Buggy Wandelwagen voor Katten en Honden – 50kg Draagcapaciteit – Makkelijk op Vouwen voor Opslag en Reizen – Duw Arm Wagen Drager, met Raam en 4 Wielen voor Kleine en Medium Honden , B07W42DB3C , cabine = L53,5 x B79 x H62,5cm

€ 6
€ 0
Lot nr:
843

Gebruikssporen, ok, Pawhut Autoverdeler voor honden Verstelbare hoogte en breedte in ijzer en ABS 85-140L x 30-50Acm, zwart, B08Z3CKF4P

€ 10
€ 36
Lot nr:
844

Gebruikssporen, ok, Pawhut Eraser voor huisdieren 3 verlengingen Verstelbare breedte tot 147,5 cm Automatisch sluitend, zwart, B08TBCZ37J

€ 10
€ 12
Lot nr:
845

Lichte gebruikssporen, ok, Thematys Houten hondenhok I Indoor hondenhok I Slaapplaats voor huisdieren I Waterafstotend en stabiel (L (59 x 43 x 59 cm), Style 6), B0922NNDJ6

€ 10
€ 12
Lot nr:
846

Ongebruikt, ok, Thematys afsluitbaar houten hondenhok I Binnen hondenhok I Slaapplaats voor huisdieren I Waterafstotend en stabiel (M (52 x 50 x 52 cm) Style 3)

€ 10
€ 0
Lot nr:
847

Ongebruikt, ok, Thematys afsluitbaar houten hondenhok I Binnen hondenhok I Slaapplaats voor huisdieren I Waterafstotend en stabiel (M (52 x 50 x 52 cm) Style 6)

€ 10
€ 10
Lot nr:
848

Ongebruikt, ok, Thematys afsluitbare houten hondenhok I hondenhok voor binnen I slaapplaats voor huisdieren I waterafstotend en stabiel (L (59 x 55 x 59 cm) stijl 6)

€ 12
€ 16
Lot nr:
849

Ongebruikt, ok, MaxxPet - Puppyren met 8 kennelelementen, opvouwbare hondenren van hoogwaardig staal, omheining voor honden, puppy's en andere huisdieren, verstelbare buitenren (80 x 60 cm), diameter 210 cm, zwart, B07L1XLPWC

€ 7
€ 7
Lot nr:
850

Lichte gebruikssporen, ok, MaxxPet Hondenbench met Plaid - ZWART -76 x 48 x 53 cm, B07L1XQTYV

€ 4
€ 15
Lot nr:
851

Ongebruikt, volledig, ok, Mora Pets Krabpaal voor katten krabpaal cactus krabpaal kattenkrabpaal voor kleine en grote katten krabpaal sisal groen 83 x 39 cm (H x Ø), B08RS37VS4

€ 10
€ 14
Lot nr:
852

Ongebruikt, Pippa & Max's Krabpaal voor katten Van vloer tot plafond 215 cm-280 cm (grijs) X-Large Activiteiten Krabpaal, B07TMDQNYZ

€ 6
€ 17
Lot nr:
853

3X Ongeopend, Huisdier koelmat, huisdier hond kat koele mat zelfkoeling (M:50* 60cm sneeuwvlok) B091DWQ59K

€ 6
€ 6
Lot nr:
854

Gebruikssporen, ok, MaxxPet Hondenbench met Plaid - ZWART -76 x 48 x 53 cm, B07L1XQTYV

€ 10
€ 12
Lot nr:
855

Ongebruikt, volledig, ok, FEANDREA hondenbox, transportbox voor auto, hondentransportbox, opvouwbare kattenbox gemaakt van Oxford stof, 91 x 63 x 63 cm,Zwart, B00TI0V2XC

€ 8
€ 8
Lot nr:
856

Gebruikssporen, ok, Pawhut veiligheidshek voor honden in hout en staal, binnen uitschuifbaar hondenhek 104-183cm, blauw, B09NGKX847

€ 10
€ 14
Lot nr:
857

Ongebruikt, ok, Thematys Houten hondenhok, voor binnen, waterafstotend en stevig, (XL: 77 x 54 x 75 cm, stijl 6), B0922NV9GR

€ 10
€ 14
Lot nr:
858

Gebruikssporen, ok, Thematys Houten hondenhok, voor binnen, waterafstotend en stevig, (XL: 77 x 54 x 75 cm, stijl 6), B0922NV9GR

€ 10
€ 10
Lot nr:
859

Ongebruikt, ok, Thematys afsluitbaar Houten hondenhok I Indoor hondenhok I Slaapplaats voor huisdieren I Waterafstotend en stabiel (L (59 x 43 x 59 cm), Style 6), B0922NNDJ6

€ 9
€ 35
Lot nr:
860

Ongebruikt, ok, Hey-brother Krabpaal met meerdere niveaus met groot uitkijkplatform, klimboom met ligstoel en knuffelgrot, B08HMFWKMH

€ 9
€ 30
Lot nr:
861

Montagesporen, ok, Hey-brother Krabpaal, 113cm Kattentoren met krabplank, beige MPJ009M, B0915D368M

€ 9
€ 50
Lot nr:
862

Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, Hey-brother krabpaal, 147 cm kattentoren, Multi-Leve kattenappartement, donkergrijs, EMPJ013G, B08RJ4D7TZ

€ 3
€ 0
Lot nr:
863

Ongebruikt, ok, SONGMICS Pet Exercise Play Pen with Bottom, 20 Panels, DIY Enclosure Fence Cage for Small Animals, Guinea Pigs, Hamsters, Bunnies, Pet Run and Crate, White LPC02W

€ 9
€ 31
Lot nr:
864

Ongebruikt, ok, Hey-brother Krabpaal, stabiele kattenboom voor grote en kleine katten, kattenkrabpaal met krabplank, hangmat, XXL kattenmand, lichtgrijs EMPJ010W

€ 9
€ 35
Lot nr:
865

Ongebruikt, ok (foto indicatief, kleur beige), Hey-brother krabpaal, stabiele krabpaal voor grote en kleine katten, kattenkrabpaal met krabplank, hangmat, XXL kattengrot

€ 9
€ 35
Lot nr:
866

€ 9
€ 35
Lot nr:
867

Montagesporen, ok, Hey-brother Krabpaal, stabiele kattenboom voor grote en kleine katten, kattenkrabpaal met krabplank, hangmat, XXL kattenmand, lichtgrijs EMPJ010W

€ 9
€ 17
Lot nr:
868

Ongebruikt, getest en werkend, PETLIBRO Kattenvoerautomaat (automatisch met timer), voerautomaat met droogzak voor droogvoer, programmeerbare portiecontrole 1-4 maaltijden per dag & 10s spraakrecorder voor kleine / middelgrote huisdieren, B08P16FTV4

€ 9
€ 13
Lot nr:
869

€ 9
€ 15
Lot nr:
870

Ongebruikt, getest en werkend, PETLIBRO automatische kattenvoeder, 4L automatische droogvoerdispenser voor huisdieren met droogzak, B097RCXXNW

€ 4
€ 7
Lot nr:
871

Ongebruikt, getest en werkend, Oneisall accu dierentondeuse elektrische hondentrimmer draadloze tondeuse (goudkleurig) incl acc. , B01HRSZRXM

€ 4
€ 7
Lot nr:
872

€ 4
€ 7
Lot nr:
873

€ 4
€ 9
Lot nr:
874

€ 7
€ 11
Lot nr:
875

2x Ongeopend, , ok, Koelmat huisdier XL 60x100cm, Blauw B09NXXL8VZ

€ 7
€ 11
Lot nr:
876

€ 7
€ 9
Lot nr:
877

€ 7
€ 9
Lot nr:
878

€ 7
€ 9
Lot nr:
879

€ 7
€ 9
Lot nr:
880