licht beschadigd
28" elektrische herenfiets,wit/antraciet, 7-speed Shimano Revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets,wit, 7-speed Shimano Revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, champagne/zwart, 7-speed shimano revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: Centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, zilver/blauw, 7-speed shimano revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, wit, 7-speed shimano revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, wit/champagne, 7-speed shimano revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, grijs, Shimano Nexus 8, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: Centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, antraciet, Shimano 7-speed revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: Centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, zilver/blauw, Shimano 7-speed revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: Centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, zilver/blauw, Shimano Nexus 8, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: Centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, wit, 7-speed Shimano Revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, champagne/zwart, Shimano 7-speed revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: Centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, zilver/blauw, 7-speed shimano revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, zwart, 7-speed shimano revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, zwart, Shimano 7-speed revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, grijs/zwart, 7-speed shimano revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, wit/champagne, Shimano 7-speed revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, zilver/blauw, Shimano 7-speed revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: Centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, zilver/blauw, 7-speed shimano revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, wit, Shimano 7-speed revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: Centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, grijs/blauw, Shimano 7-speed revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, grijs/zwart, Shimano 7-speed revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, zwart/champagne, Shimano nexus 8, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, zilver/blauw, Shimano 7-speed revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, zwart, Shimano 7-speed revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, wit, Shimano 7-speed revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
licht beschadigd
licht beschadigd
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, zwart/champagne, Shimano Nexus 3, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, grijs/zwart, Shimano 7-speed revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd