MTB full suspension 26", 18 versnellingen, alu V brakes en remgrepen, alu pikkel, blauw
Be One Spirit Sport, Alloy, Shimano V brake achteraan, schijfrem vooraan, banden Schwalbe, Selle Bassano Defender, 24 speed
Be One Raw, Alloy, Shimano V brake, banden Schwalbe, Selle Bassano Defender, 27 speed
Be One Raw XT Alloy, Shimano V brake, banden Schwalbe, Selle Bassano Defender, Deore Shimano
licht beschadigd
20" elektrische vouwfiets, wit, alu frame, Shimano 6 buitenversnellingen, batterij 36V/11Ah 80km rijbereik, motor voorwiel 250 watt
licht beschadigd
20" elektrische vouwfiets, wit/grijs, alu frame, Shimano 6 buitenversnellingen, batterij 36V/11Ah 80km rijbereik, motor voorwiel 250 watt
licht beschadigd
licht beschadigd
20" elektrische vouwfiets, zwart, alu frame, Shimano 6 buitenversnellingen, batterij 36V/11Ah 80km rijbereik, motor voorwiel 250 watt
licht beschadigd
licht beschadigd
licht beschadigd
27,5" elektrische MTB, antraciet/blauw, alu frame, Shimano XT 27-speed, batterij 36V/10,4ah samsung cell technology, schijfremmen vooraan als achteraan, verende voorvork Zoom, kenda banden
licht beschadigd
26" elektrische MTB, antraciet/groen, alu frame, Shimano Deore 24-speed, batterij 36V/10,4ah samsung cell technology, schijfremmen vooraan als achteraan, verende voorvork Zoom, kenda banden
licht beschadigd
licht beschadigd
licht beschadigd
licht beschadigd
licht beschadigd
licht beschadigd
licht beschadigd
20" elektrische vouwfiets, wit/zwart, alu frame, Shimano 6 buitenversnellingen, batterij 36V/11Ah 80km rijbereik, motor voorwiel 250 watt
licht beschadigd
licht beschadigd