Rijksweg 442 loods B1
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, grijs/zwart, Shimano 7-speed revoshift, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering