Rijksweg 442 loods B1
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, grijs, Shimano Nexus 8, Accu:Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: Centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering