Oude handgehamerde Franse koperen coupe, ambachtswerk met mooie messing rand en oren in de vorm van sierlijke zwanen met opengespreide vleugels, Dia 26cm
Stijlvolle Franse eikenhouten buffetkast met oplegdeuren, de vitrine bovenaan heeft leuke boogjes, sierlijk koperen beslag en mooi oud glas, H 209 x B 119 x D 81cm
Met de hand ingekleurde 19e eeuwse Engelse staalgravure "St.Mildred.Poultry." van James Gough naar een tekening van Thomas Hosmer Shepherd, 1830
Houtskooltekening opgehoogd met wit krijt, met afbeelding van een monnik, wellicht een voorontwerp van een schilderij, fresco of wandtapijt, L 156cm x H 108cm
Grote oude uitklapbare ovalen eikenhouten gateleg-tafel, 19e eeuw, H 71 x B 99 x L 130cm
Groot ijzeren opdienblad beschilderd met goudkleurige bloemen, circa 1900, L 68 x B 54cm (restauraties)
Getekend door Edmond Van Offel, getiteld "Notger en zijn tijd", schoolplaat van de Vaderlandsche geschiedenis, uitgeverij Bossaerts, circa 1925, 88 x 65cm
Groot ijzeren opdienblad beschilderd met goudkleurige bloemen en rood-groene parkieten, circa 1900, L 68 x B 52cm
Imposante ronde eikenhouten tafel met uitzonderlijke trapsgewijze voet in Art Deco stijl, H 78 x Dia 126cm
Koppel sfeervolle kleurrijke glas-in-lood-ramen in Jugendstil stijl, 2x ( 55 x 50cm )
Grote antieke decoratieve Vlaamse kom met mooi decor van bloemen, Dia 32cm (restauraties)
Tribaal bronzen juweel uit West -Afrika, uitzonderlijk model, 19e eeuw
Decoratieve Franse meloen cloche met roodkoperen rand, voorheen gebruikt als kleine serre voor groenten of fruit, moeilijk vindbaar, H 16 x Dia 20cm ( zie ook lot 98 )
Professioneel ingekaderde kleurenets vernis-mou, getiteld "Scheldedreef Wetteren" en gesigneerd Jan Meeus, 44 x 35cm
Heliogravure, getiteld"Après le baptème" (Exteens nr.1124) en gemerkt "F.Rops, del", gemonogrammeerd FR in de plaat, 19e eeuw
Olie op doek, lieflijk tafereel van een dame in de keuken met spelende kat op de achtergrond, gesigneerd Fabre
Kleurenlithografie "Le petit jour" naar een werk van Freudenberger, prima ingekaderd achter glas, 54 x 44cm
Decoratieve oude handgeblazen wijnfles met intens donkere kleur en diepe bodem
Blauwe matglazen lampenkap met reliëf van rozen (barstje, weinig zichtbaar van onder uit)
Oud smeedijzeren dienblad met fijne achterglasschildering van een rivierlandschap dat wonderlijk verkleurt in het licht, gemerkt Germonde
Prachtige roodkoperen (bid)boekhouder met fijn geciseleerde rozetten en dieren uit de Griekse mytologie, 16 x 10cm
Modern kunstwerk op Japans papier, kleurrijk heidelandschap, lithografie getiteld "l'or de la lande 46", gesigneerd Marchoul, 1946, 65 x 46cm
Kristallen luster "sac à perles" met geciseleerde geelkoperen rand en kroon, H 50 x Dia 25cm
Speciale vintage lampenkap in opaline gemonteerd op een roodkoperen bol met 3 fittingen in bakeliet, uitzonderlijk model, Dia 25cm
Mooie kwalteitshouten wandelstok met 4 knopen, afgewerkt met zilverkleurige vogel als handvat en verstelbare pin onderaan
Mona Bone Jakon ( 4Cd + Bluray + Lp + 12 Inch ), nieuwstaat (nog in de folie)
Kleurenlitho van een Brugs interieur, genummerd 262/300, gesigneerd A. Geudens, prima ingekaderd achter glas, 63x72cm