Art, Antique and Brocante

2776
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Stationsstraat 68
9880 Aalter
391 lots
€ 25
€ 30
Lot nr:

Facetgeslepen kristallen glaasjes met transparante voet en frisgroene fluorescerende coupe, in perfecte staat, H 11cm

€ 60
€ 60
Lot nr:

Elegant zwarthouten partituren- of boekenrekje in koloniale stijl met vier etages en sierlijk gedraaide spijlen met torentjes, uitzonderlijk model, presenteert prachtig naast de piano, 119x46x34cm

€ 10
€ 14
Lot nr:

Merkkledij Sonia Rykiel, Paris

€ 10
€ 26
Lot nr:

Op plexi-glazen voet (restauraties), 181x55cm

€ 10
€ 0
Lot nr:

2 Menu-staanders in porselein (restauraties)

€ 20
€ 20
Lot nr:

Antieke witgelakte stoel met harpmotief in de rugleuning en zitting in originele broderie met decor van bloemen, Frankrijk

€ 20
€ 20
Lot nr:

Grote oude kom met mooie decoratieve vorm en golvend motief, geglazuurd steengoed in roodgebakken klei (restauraties), H 20 x Dia 40cm

€ 20
€ 20
Lot nr:

Grote oude schaal of schotel met mooie decoratieve vorm, geglazuurd steengoed in roodgebakken klei (restauraties), H 12 x Dia 33cm

€ 40
€ 50
Lot nr:

Philco Retro koelkast ca. 1950, bolvormig front en mooi muntgroen interieur, 145x63x60 (niet getest)

€ 90
€ 140
Lot nr:

Originele tekening, danseres met tamboerijn, gesigneerd H Richir én gemonogrammeerd HR, (1866-1942), België, 49x35cm

€ 90
€ 100
Lot nr:

Ets, Jan van de Velde II (1593-1641),"rivierlandschap met ruïne van een kasteel", gedateerd 1615, cf collectie Rijksmuseum Nederland (https://www.rijksmuseum.nl/nl/collectie/RP-P-OB-15.408), 11,5x31,3cm(ets)

€ 20
€ 25
Lot nr:
12

7 Oude schoteltjes in typisch kleurrijk aardewerk van Quimper, Bretagne, 19e-20e eeuw (restauraties)

€ 90
€ 90
Lot nr:
13

Aquarel of gewassen inkt, portret van een jongedame, gesigneerd Leonor Fini, Argentinië, 64x47cm

€ 190
€ 210
Lot nr:
14

Olie op doek, kleurrijk herfsttafereel van een boswachtershuisje met kippen aan de ingang van het kasteel, gesigneerd Julien Célos, Antwerpen - België, 76x67cm

€ 290
€ 330
Lot nr:
15

Olie op cardboard, "Café Bohème", Duitsland, 50x53cm

€ 40
€ 0
Lot nr:
16

Olie op doek, bloemenstilleven, gesigneerd achteraan Poirier, 77x87cm

€ 60
€ 80
Lot nr:
17

Olie op cardboard, havenzicht met driemaster "Mercator voor anker in Le vieux bassin Bonaparte te Antwerpen", gesigneerd P.Corbisier, 1e helft 20e eeuw, België, 43x52cm

€ 290
€ 410
Lot nr:
18

Houtskooltekening verhoogd met pastel, kleurrijk markttafereel, gesigneerd Julien Célos, België, 54x78cm

€ 190
€ 190
Lot nr:
19

19e eeuwse aquatint-kopergravure "Scène Vénitienne, Jeunes Patriciennes achetant des étoffes à des Marchands Levantins- XVieme siècle", gegraveerd door René Rollet (1809-1862), naar een schilderij van Ernest Auguste Gendron (1817-1881), Parijs, Frankrijk, 92x110cm

€ 190
€ 270
Lot nr:
20

Olie op doek, afbeelding van een Madonna tegen een achtergrond van kanonnen en vaandels met onderaan twee kleine schenkersfiguren met stieren, Zuid-Europa, 90x74cm

€ 40
€ 45
Lot nr:
21

Mooie 19e eeuwse pendule "oeil de boeuf" met geëmailleerde wijzerplaat, sierlijke wijzers en tijdsindeling met Romeinse cijfers, periode Napoleon III, getekend P.Cornille, Abscon, Frankrijk, dia 38cm

€ 5
€ 5
Lot nr:
22

Antieke eikenhouten kasteelstoel met lederen bekleding

€ 5
€ 5
Lot nr:
23

Bronzen(zamak) herdershond op geaderde marmeren voet

€ 40
€ 70
Lot nr:
24

Olie op doek, "Begijnhof Brugge, begijntjes in wintertijd op weg naar de kerk voor de vespers", onleesbaar gesigneerd, 1e helft 20e eeuw, 49x55cm

€ 10
€ 12
Lot nr:
25

Model jaren 1900 met gietijzeren voet en messing weegsysteem

€ 60
€ 100
Lot nr:
26

Olie op doek, heuvellandschap met dorpszicht aan het water, gesigneerd P. Daxhelet, België, 40x60cm

€ 10
€ 12
Lot nr:
27

Model jaren 1900 met mooie messing voet en weegsysteem met gegraveerd logo

€ 25
€ 0
Lot nr:
28

Oud verguld kwaliteitsuurwerk versierd met klimopbladeren, in goede werkende staat

€ 10
€ 14
Lot nr:
29

€ 20
€ 20
Lot nr:
30

Ets (droge naald) "De cellospeler" (bij een goed glas wijn), gesigneerd Willem Limmig Junior, 39x43cm

€ 25
€ 45
Lot nr:
31

Decoratieve oude handgeblazen wijnfles met intens donkere kleur en diepe bodem

€ 20
€ 50
Lot nr:
32

Buste naar model A.Delabye, Bruxelles, armen plooibaar en romp verstelbaar, 83x48cm

€ 60
€ 80
Lot nr:
33

Olie op paneel, "Kermesse", gesigneerd A. Dendal, 1938, 52x44cm

€ 20
€ 20
Lot nr:
34

18e Eeuwse plateau in Delfts blauw, dia 35cm (restauraties)

€ 290
€ 310
Lot nr:
35

Olie op doek, " Tobias vangt de vis", de aartsengel Rafaël begeleidt Tobias op reis en geeft hem de gal van een vis waarmee hij Tobias' vader van blindheid geneest, 64x56cm

€ 30
€ 30
Lot nr:
36

Lithografie verhoogd met kleur van "Castellum de Pontrave" te Waasmunster, ( cf https://erfgoedinzicht.be/collecties/detail/9a1290c8-f3db-5466-8616-deac... ), 37x47cm

€ 1200
€ 1201
Lot nr:
37

Eglomisé, "Yvette" (hotel de ville), gesigneerd Pire, tentoonstelling "Horizons, oktober 1989", speciaal kader in schildpad, 51x42cm, 37x29cm zonder kader

€ 290
€ 290
Lot nr:
38

Potloodtekening verhoogd met pen, studie van een vrouw met bloemensluier, gesigneerd "WS 1920" voor Walter Sauer 1920

€ 80
€ 0
Lot nr:
39

19e Eeuws Indonesisch Topeng theater- of dansmasker, Bali of Java

€ 390
€ 390
Lot nr:
40

Tekening in oliepastel "Bapteme '63", portret van Catherine Deneuve door de Franse striptekenaar Jean François Barbe, gesigneerd JF Barbe X-63, Frankrijk, 1963, groot formaat, 78x57cm

Pages