Fijne stolp op zwarthouten voet, in goede staat, H 55 x Dia 23cm
Decoratieve oude handgeblazen wijnfles met intens donkere kleur en diepe bodem
Gerieflijk dennenhouten kistje met 3 compartimeneten en versierd bovenblad
Mooie oude soepterrine met 2 saucières en bijpassende grote witte lepel
Olie op doek, afbeelding van koningin Marie-Antoinette van Oostenrijk, in mooi verguld kader, 51 x 42cm
Fijne stolp op zwarthouten voet, in goede staat, H 52 x Dia 23cm
Fijn afgewerkt houten kistje met mooie ouderdomspatina, 42x26x14cm
Kleurrijk retro kitsch-kunstwerk met afbeelding van Maria Magdalena
Olie op doek, herfsttafereel van een vrouw die paddenstoelen plukt in het bos, eind 19e eeuw, 107 x 81cm
Sierlijk verguld bloemschikwerk in porseleinen vaasje, presenteert mooi onder een oude globe (barstje)
Mooi zilverkleurig oud juweel met fraaie versieringen, zowel aan binnen- als buitenzijde
Ets "De Castitate! Le traité de la Chasteté", gesigneerd "FR 84", 19e eeuw,39 x 31cm
Kleurenlitho, getekend en gedateerd 1498, 52 x 42cm
Ets "Des demons succubes", gesigneerd in de plaat "Felicien Rops" , 19e eeuw, 34 x 27cm
"Annemieke" van het stripverhaal Jommeke, gesigneerd Jef Nys, 28 x 20cm
"Filiberke" van het stripverhaal Jommeke, gesigneerd Jef Nys, 28 x 20cm
Zeldzame verre églomisé, achterglasschildering van een waternimf of hydriade, rechtsonder gesigneerd JA Hanriot, 29 x 24cm
Foto van Kardinaal Mercier, door hemzelf gesigneerd, samen met relikwie "Hoofdhaar van zijne Eminentie, stuk van zijn mantel en strooi van zijn bed"
Antieke keukenweegschaal met smeedijzeren voet en geelkoperen schalen, in goede staat, L 40cm
Model jaren 1900 met gietijzeren voet en messing weegsysteem, H 22cm
Grote antieke winkelweegschaal met houten voet, marmeren blad en geelkoperen schalen, in goede staat, L 51cm
Fijn beschilderde terrine in oud Chinees porselein met lakstempel en Chinese tekst , Dia 17cm