Twee oude wandlampen met gietijzeren voet en karmijnrode lampenkapjes
19e Eeuwse marmeren mantelklok met sierlijke wijzers en mooie wijzerplaat in email en verguld koper, gesigneerd AD.Rayssal à Montauban, mechanisme gemerkt Japy Frères & Cie (Est. 1806), Grand medaille d'Honneur, Frankrijk, 19e eeuw, 27x22cm
A.Lambert de Valenciennes, Enregistreur à carte cisaillée, zie www.musee-horlogerie-aliermont.fr , 135x47cm
Visser en vissersboten in de haven van Martigues, olie op cardboard, gesigneerd J.Flour 1915, Frankrijk, 32x39cm
Gemengde techniek ( houtskool, pastel en olieverf ) op paneel, zittende dame in Oriëntaalse stijl, gesigneerd Herman Richir
Oude Chinese vaas in porselein met figuratief decor, famille verte stijl, onderaan gemerkt, mooie staat, H 60cm
Oude blauw-wit Chinese vaas met decor van dorp en berglandschap, bovenaan gesigneerd, mooie staat, H 65cm
Bronzen sculptuur in reliëf, gesigneerd M. Giltay, "Albert Roi Des Belges", periode W.O. I (1914-1918), 17x12cm
Sierlijke kristallen VSL schaal, transparant roze, met origineel merketiket, mooie staat
Oude Chinese bronzen schotel met afbeelding van een gevecht tussen tijger en draak, op de onderzijde gegraveerd met Chinese tekst, originele groenkleurige patina
Rijk gesculpteerde grote graanschuurdeur uit Mali, uitzonderlijk model, H 122 x B 55 x D 3,5
18e eeuwse lessenaar of schrijfkist in kwartiers eikenhout met smeedijzeren lamellen en gepende constructie, geplaatst op oud eiken tafeltje
Kwaliteits zakhorloge voor een dame, met inscripties, rijkelijk versierd met bloemen op de achterzijde, gemerkt en in werkende staat
Olie op doek "Petit port en Normandie" of "interieur d'un port", vissershaven Trouville-sur-mer, Louis Gabriel Eugène Isabey (1803-1886) (after)
Decoratieve Franse meloen cloche met roodkoperen rand, voorheen gebruikt als kleine serre voor groenten of fruit, moeilijk vindbaar, H 16 x Dia 20cm ( zie ook lot 299 )
Antieke grote Chinese vaas in porselein met figuratief decor, famille rose stijl, mooie staat, onderaan gemerkt, H 59cm
Oud vintage kermis-attribuut met afbeelding ( olie op metaal) van een clown in Cobra-stijl (omgeving Karel Appel), toestel deed in de jaren '50 dienst als schietschijf in een schietkraam met loodjesgeweren, zeldzaam, 50x40x27
Koppel grote antieke vazen in Chinees porselein met figuratief decor, famille rose stijl, mooie staat, H 60cm
Vintage rood lederen "rocking chair" model "Donna" door Elio di Franco voor het prestigieuze design-merk Zanotta, 1988, mooie staat, 81x57x110cm
Kwalitatief zakhorloge met inscripties, rijkelijk versierd op de achterzijde en in goed werkende staat
Antieke Franse mahoniehouten empire "secretaire à abattant" ( 1810-1820), fijn afgewerkt met spiegeltjes aan binnenzijde, marmeren bovenblad en uitzonderlijke sleutel, 147x99x49cm
Oude grammofoonspeler "Monophone" in mooie en oorspronkelijke luidspreker-kast, ca. 1900, werkende staat (excl. vinylplaten), 95x78x54
Neogotische eikenhouten offerblok of kerkzuil met geornamenteerde voet en kroonlijst en geheime lade, mooi en sterk meubel voor de presentatie van een standbeeld of sculptuur
Oude levensgrote duiker in polyester kunststof, verzamelobject, kan horizontaal hangend gemonteerd worden
Zes oude mooi gesculpteerde kasteelstoelen met getorste spijlen, torentjes en karmijnrode zitting met bloemendecor
Fraaie 19e eeuwse hoekkast in kwartier eikenhout gefineerd met palissander, mooi model met gebombeerde deurtjes, één lade, 3 etages en zwartmarmeren bovenblad, H117xB108xD80cm
Antieke "Dagobert" of troonstoel met lederen rugleuning en zitting, gemaakt uit eikenhout met smeedijzeren scharnieren, 90x66x49cm (zie ook lot 117)
Litho "Paris - Le marché aux puces", gesigneerd Arribas, Spanje, 42x34cm
Warme kleurrijke litho met Afrikaanse herder, goed ingekaderd, genummerd en gesigneerd
Antieke "Dagobert" of troonstoel met lederen rugleuning en zitting, gemaakt uit eikenhout met smeedijzeren scharnieren, 90x66x49cm (zie ook lot 114)
Grote mooie ovalen 19e eeuwse tafel met massief mahoniehouten bovenblad en 8 fraai gesculpteerde eiken poten, mooie patina en uitschuifbaar tot 4m65 ! (zonder legplanken), B 73 x L 136-465 x H 108cm
Oud metalen of stalen hoedenmal/werktuig met warmte-element om hoeden te maken/te vormen, zeldzaam, H 33 x Dia voet 22