Rijksweg 442 loods B1
Ongeopend, licht beschadigde doos, PGST Draadloos alarm voor thuis, draadloos, 10 sets Smart Wifi Life apparaten, met 1 sirene, 5 sensoren voor ramen, 1 bewegingssensor, 2 afstandsbedieningen, 1 SOS-knop (PG103-EU-B pack) B09JFFRXP7