Rijksweg 442 loods B1
Mercedes torpedo zeldzame zwart/wit auto uit de srtip kuifje en de sovjets. Deze prachtige wagen is met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43. Deze wagen heeft verkleuringen aan de linker zijde zie foto's.