Big Tintin Auction

2380
Stationsstraat 34
Reinaertgm gallerij 29
9100 Sint-Niklaas
Stationsstraat 34
Reinaertgm gallerij 29
9100 Sint-Niklaas
144 lots
€ 15
€ 0
Lot nr:
81

 De Opel Olympia, schaal 1:43, komt uit het album De scepter van Ottokar. De bestuurder is een Syldavische bandiet, de passagier is zijn medeplichtige. Verzamelobject. Lengte van de wagen: 9 cm.

€ 15
€ 0
Lot nr:
82

Blauwe lotus, kuifje springt achteraan op een auto uit de strip de blauwe lotus. Vervaardigd met oog voor detail, onder licentie uitgebracht door Moulinsart op schaal 1/43

€ 15
€ 17
Lot nr:
83

Prachtig schaalmodel uit de strip kuifje in Amerika. Vervaardigd met oog voor deatil, onder licentie uitgebracht door Moulinsart op schaal 1/43

€ 35
€ 40
Lot nr:
84

Kuifje en de zwarte rotsen zeldzame combinatie triumph + caravan. Dat Kuifje niet in de Triumph maar wel in de caravan moet plaatsnemen, heeft alles te maken met het feit dat deze destijds zeer populaire cabriolet weinig ruimte bood. De cabrio Triumph Herald 1200 heeft veel weg van een sportwagen. Hij was elegant, vrij goedkoop en bijzonder zuinig. Het eerste model kwam in 1959 op de markt en beschikte over een 948 cc-motor. In de toenmalige publiciteitscampagnes werden vooral zijn grote wendbaarheid en kleine draaicirkel (slechts 7,7 m. !) in de verf gezet. Schaal 1/43

€ 15
€ 15
Lot nr:
85

Prachtig schaalmodel op schaal1/43 uit de strip “kuifje en de zwarte Rotsen”met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43

€ 15
€ 17
Lot nr:
86

Zeer mooi collectors item. Modelauto kuifje in tibet met inzittendKkuifje, Bobbie en Haddock .Met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43

€ 15
€ 15
Lot nr:
87

Ford T uit de jaren 20 verscheen in de kuifje strip "Kuifje in Kongoo" Deze wagen komt voor op pagina 11. Deze prachtige wagen is met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43

€ 15
€ 0
Lot nr:
88

Vrachtwagen met kuifje inzittend uit strip "De zwarte rotsen" Deze prachtige wagen is met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43

€ 5
€ 19
Lot nr:
89

Strip hardcover kuifje "De Scepter van Ottokar" casterman uitgave in zeer goede staat

€ 5
€ 13
Lot nr:
90

Strip hardcover kuifje "Het zwarte goud" casterman uitgave in zeer goede staat

€ 15
€ 26
Lot nr:
91

De Krab met gouden scharen, originele zeldzame Moulinsart Ex libris Blad 30 strip 5 uit de strip " De Krab met gouden scharen". Afmetingen 19,4x24 cm

€ 15
€ 26
Lot nr:
92

De Krab met gouden scharen, originele zeldzame Moulinsart Ex libris Blad 30 strip 6 uit de strip " De Krab met gouden scharen". Afmetingen 19,4x24 cm

€ 15
€ 19
Lot nr:
93

De Krab met gouden scharen, originele zeldzame Moulinsart Ex libris Blad 30 strip 7 uit de strip " De Krab met gouden scharen". Afmetingen 19,4x24 cm

€ 20
€ 0
Lot nr:
94

Zeer mooie kuifje takelwagen uit de strip L'ille Noir. Deze prachtige wagen is met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43

€ 20
€ 20
Lot nr:
95

Litho Het geheim van de eenhoorn, originele zeldzame Moulinsart Ex libris Blad 43 strip 1 uit de strip " Het geheim van de eenhoorn". Afmetingen 19,4x24 cm

€ 20
€ 20
Lot nr:
96

Litho Het geheim van de eenhoorn, originele zeldzame Moulinsart Ex libris Blad 43 strip 2 uit de strip " Het geheim van de eenhoorn". Afmetingen 19,4x24 cm

€ 20
€ 20
Lot nr:
97

Litho Het geheim van de eenhoorn, originele zeldzame Moulinsart Ex libris Blad 43 strip 3 uit de strip " Het geheim van de eenhoorn". Afmetingen 19,4x24 cm

€ 25
€ 0
Lot nr:
98

New Old Stock, Het origineel getrouwe model van deze reeks kuifje-vliegtuigen is op basis van de kuifje album's ontwerpen. Het vliegtuig wordt samen met beeldje geleverd. Het vliegtuig is met de hand geschilderd. Zeer mooi orgineel vliegtuig uit de moulinsart reeks van Kuifje . Vliegtuig Le carreidas, mannetje Carreidas Laszlo. Schaal 1/144

€ 25
€ 0
Lot nr:
99

Het origineel getrouwe model van deze reeks kuifje-vliegtuigen is op basis van album 714 ontworpen en van hoogwaardige materialen is gemaakt. Het watervliegtuig wordt samen met beeldje van rastapopoulos geleverd. Het vliegtuig is met de hand geschilderd. Zeer mooi orgineel vliegtuig uit de moulinsart reeks van Kuifje . Het watervliegtuig schaal 1:200

€ 25
€ 0
Lot nr:
100

Het origineelgetrouwe model van deze reeks Kuifje-vliegtuigen is op basis van het album Cokes in voorraad ontworpen en van hoogwaardige materialen gemaakt. Het verkenningsvliegtuig wordt samen met een beeldje van Szut geleverd. De hoogwaardige materialen zijn geïnjecteerd metaal en kunststof. Het vliegtuig is met de hand beschilderd

€ 25
€ 25
Lot nr:
101

Het origineelgetrouwe model van deze reeks Kuifje-vliegtuigen is op basis van het album Krabb met gouden scharen ontworpen en van hoogwaardige materialen gemaakt. Het watervliegtuigwordt samen met een beeldje van kuifje geleverd. De hoogwaardige materialen zijn geïnjecteerd metaal en kunststof. Het vliegtuig is met de hand beschilderd schaal 1/100

€ 25
€ 25
Lot nr:
102

Het arabisch gevechtsvliegtuig uit de strip de sigaren van de farao, samen met het beeldje van de piloot. Onder licentie uitgebracht door Moulinsart schaalformaat 1:72

€ 5
€ 5
Lot nr:
103

Zeldzame limited edition opbergdoos door Neuhaus in 2011 uitgebracht in beperkte oplage naar aanleiding van de film het geheim van de eenhoorn

€ 15
€ 0
Lot nr:
104

De wagen van Bianca Castapfiore uit de Scepter van Ottokar. Deze prachtige wagen is met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43

€ 15
€ 0
Lot nr:
105

Vrachtwagen met kuifje in uit strip "De Blauwe lotus" Deze prachtige wagen is met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43

€ 15
€ 15
Lot nr:
106

Rode racewagen uit de strip de Sigaren van de Farao. Zeer mooie racewagen met kuifje, Bobbie en Janssen & janssen in. Deze prachtige wagen is met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43

€ 15
€ 0
Lot nr:
107

Kuifje willy jeep uit de strip kuifje en het zwarte goud. Deze prachtige wagens zijn allemaal even mooi, met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43

€ 15
€ 0
Lot nr:
108

Zeer mooie kuifje verzamel auto met kapitein Haddock op de motorkap. Deze prachtige wagens zijn allemaal even mooi, met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43

€ 15
€ 15
Lot nr:
109

Jaguar verzamel auto van Kuifje. Jaguar uit de strip ‘De zwarte rotsen’. Zeer mooi origineel Moulinsart verzamelstuk.schaal 1/43.

€ 15
€ 19
Lot nr:
110

Kuifje raket naar de maan, auto van de maanbasis met o.a. kapitein Haddock in de wagen. Deze prachtige wagens zijn allemaal even mooi, met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43

€ 7
€ 7
Lot nr:
111

Haddock uit de strip "Raket naar de maan". is van kunststof gemaakt en maakt deel uit van een reeks mooie beeldjes die in overeenstemming met de details van de tekeningen van Hergé ontworpen en vervaardigd zijn. Hoogte ca 8cm

€ 5
€ 5
Lot nr:
112

Kuifje uit de strip "Raket naar de maan". is van kunststof gemaakt en maakt deel uit van een reeks mooie beeldjes die in overeenstemming met de details van de tekeningen van Hergé ontworpen en vervaardigd zijn. Hoogte ca 8cm

€ 7
€ 7
Lot nr:
113

Bobbie uit de strip "Raket naar de maan". is van kunststof gemaakt en maakt deel uit van een reeks mooie beeldjes die in overeenstemming met de details van de tekeningen van Hergé ontworpen en vervaardigd zijn. Hoogte ca 5cm (beschadiging aan oortje)

€ 20
€ 25
Lot nr:
114

Mercedes torpedo zeldzame zwart/wit auto uit de srtip kuifje en de sovjets. Deze prachtige wagen is met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43. Deze wagen heeft verkleuringen aan de linker zijde zie foto's.

€ 20
€ 35
Lot nr:
115

Kuifje zeldzame race auto uit de strip "Kuifje en het land van de sovjets" nr70. Deze prachtige wagen is met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43

€ 20
€ 0
Lot nr:
116

De draisine zeldzame zwart wit uitvoering uit de strip kuifje en de Sovjets op schaal 1/43. deze auto is uitgebracht door moulinsart en afgewerkt tot in het detail.

€ 15
€ 15
Lot nr:
117

€ 15
€ 0
Lot nr:
118

Taxi uit de strip "Kuifje de zaak Zonnebloem", Deze prachtige wagen is met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43

€ 15
€ 0
Lot nr:
119

Prachtige collectors wagen uit de strip Kuifje en de Picaro's. Deze prachtige wagen is met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43

€ 15
€ 21
Lot nr:
120

Zeldzame metrailleurswagen uit de strip "kuifje het gebroken oor" Deze prachtige wagen is met oog voor detail vervaardigd door moulinsart op schaalformaat 1:43