Salons Saint-Germain : attic clearance overstock

2326
Montanusstraat 7A
8600 Diksmuide
Montanusstraat 7A
8600 Diksmuide
194 lots
€ 20
€ 20
Lot nr:
121

50x Bord vierkant, opstaande rand, 30x30cm , niet gemerkt, Kunnen lichte gebruikssporen vertonen, B016

€ 20
€ 20
Lot nr:
122

€ 20
€ 20
Lot nr:
123

€ 20
€ 20
Lot nr:
124

€ 20
€ 20
Lot nr:
125

€ 20
€ 20
Lot nr:
126

€ 20
€ 20
Lot nr:
127

€ 20
€ 20
Lot nr:
128

€ 20
€ 20
Lot nr:
129

€ 20
€ 20
Lot nr:
130

€ 200
€ 0
Lot nr:
131

This combination contains lot numbers 121-130 and becomes active as soon as the these individual lots have ended. The starting bid is the sum of the highest bids on the individual lots (or the starting bid if no bid was placed).

€ 10
€ 14
Lot nr:
132

Rond Bord diam 30cm, niet gemerkt, effen, rand ca 4cm, kunnen gebruikssporen vertonen, B005

€ 10
€ 12
Lot nr:
133

€ 10
€ 10
Lot nr:
134

€ 10
€ 10
Lot nr:
135

€ 12
€ 12
Lot nr:
136

€ 58
€ 0
Lot nr:
137

This combination contains lot numbers 132-136 and becomes active as soon as the these individual lots have ended. The starting bid is the sum of the highest bids on the individual lots (or the starting bid if no bid was placed).

€ 8
€ 10
Lot nr:
138

24x Bord 8-hoek , straal 29,5cm , niet gemerkt, effen, rand ca 6cm, ongebruikt in dozen , B006

€ 8
€ 8
Lot nr:
139

€ 8
€ 10
Lot nr:
140

€ 8
€ 8
Lot nr:
141

€ 8
€ 8
Lot nr:
142

€ 15
€ 17
Lot nr:
143

48x Bord 8-hoek , straal 29,5cm , niet gemerkt, effen, rand ca 6cm, ongebruikt in dozen , B006

€ 15
€ 15
Lot nr:
144

€ 20
€ 30
Lot nr:
145

60x Bord 8-hoek , straal 29,5cm , niet gemerkt, effen, rand ca 6cm, ongebruikt in dozen , B006

€ 106
€ 0
Lot nr:
146

This combination contains lot numbers 138-145 and becomes active as soon as the these individual lots have ended. The starting bid is the sum of the highest bids on the individual lots (or the starting bid if no bid was placed).

€ 20
€ 20
Lot nr:
147

50x Bord rond (B011) , diam 32,5cm, niet gemerkt, motief rand,identiek als B012, kunnen gebruikssporen en/of kleinere schade vertonen

€ 20
€ 0
Lot nr:
148

€ 20
€ 0
Lot nr:
149

€ 20
€ 0
Lot nr:
150

€ 20
€ 0
Lot nr:
151

€ 20
€ 0
Lot nr:
152

€ 35
€ 35
Lot nr:
153

100x Bord rond (B011) , diam 32,5cm, niet gemerkt, motief rand,identiek als B012, kunnen gebruikssporen en/of kleinere schade vertonen

€ 35
€ 35
Lot nr:
154

€ 35
€ 35
Lot nr:
155

€ 30
€ 0
Lot nr:
156

86x Bord rond (B011) , diam 32,5cm, niet gemerkt, motief rand,identiek als B012, kunnen gebruikssporen en/of kleinere schade vertonen

€ 20
€ 20
Lot nr:
157

Bord rond (B012) diam 26,5cm, niet gemerkt, motief rand, identiek als B011, kunnen gebruikerssporen en/of kleine schade vertonen

€ 20
€ 20
Lot nr:
158

€ 20
€ 0
Lot nr:
159

€ 20
€ 0
Lot nr:
160

Pages