Salons Saint-Germain : attic clearance overstock

2326
Montanusstraat 7A
8600 Diksmuide
Montanusstraat 7A
8600 Diksmuide
194 lots
€ 10
€ 45
Lot nr:
81

2x bord van elk Design, Bord diam 30,5cm, Design R Charmaison, NR1 , Nr2 , Nr3 , NR4 , gemerkt onderaan bord

€ 10
€ 50
Lot nr:
82

€ 10
€ 50
Lot nr:
83

€ 10
€ 35
Lot nr:
84

€ 10
€ 35
Lot nr:
85

€ 10
€ 41
Lot nr:
86

€ 10
€ 41
Lot nr:
87

€ 10
€ 35
Lot nr:
88

€ 10
€ 41
Lot nr:
89

€ 10
€ 36
Lot nr:
90

€ 25
€ 100
Lot nr:
91

10x bord van elk Design, Bord diam 30,5cm, Design R Charmaison, NR1 , Nr2 , Nr3 , NR4 , gemerkt onderaan bord, kunnen lichte gebruikerssporen vertonen

€ 25
€ 110
Lot nr:
92

€ 25
€ 100
Lot nr:
93

€ 25
12
€ 110
Lot nr:
94

€ 25
12
€ 110
Lot nr:
95

€ 25
€ 100
Lot nr:
96

€ 25
13
€ 120
Lot nr:
97

€ 25
13
€ 120
Lot nr:
98

€ 10
12
€ 54
Lot nr:
99

28 Stuks, Bord diam 30,5cm, Design R Charmaison, 10x NR1 , 7x Nr2 , 5x Nr3 ,6x NR4 , gemerkt onderaan bord, Kunnen lichte gebruikerssporen vertonen

€ 20
15
€ 130
Lot nr:
100

69 stuks met Stamp : " Salons Saint Germain" , Bord diam 30,5cm, Design R Charmaison, 14x NR1 , 17x Nr2 , 30x Nr3 ,8x NR4 , gemerkt onderaan bord, kunnen lichte gebruikerssporen vrtonen

€ 1463
€ 0
Lot nr:
101

This combination contains lot numbers 81-100 and becomes active as soon as the these individual lots have ended. The starting bid is the sum of the highest bids on the individual lots (or the starting bid if no bid was placed).

€ 25
€ 25
Lot nr:
102

50x Vierkant bord, niet gemerkt , 26,5x26,5cm ; kunnen gebruikssporen vertonen, B004

€ 25
€ 30
Lot nr:
103

HutschenReuther Hotel, ovaal bord, gekartelde rand, 32x21,5cm , kunnen gebruikssporen vertonen, B009

€ 20
€ 0
Lot nr:
104

HutschenReuther Hotel, bord rond , diam 30cm, geborstelde rand van ca 4cm, kunnen lichte gebruikssporen vertonen, B013

€ 20
€ 20
Lot nr:
105

50x Hutschenreuther Hotel 01 Leonard Paris, bord rond diam 25,5cm , kunnen lichte gebruikssporen vertonen, B017

€ 20
€ 0
Lot nr:
106

€ 20
€ 0
Lot nr:
107

€ 60
€ 0
Lot nr:
108

This combination contains lot numbers 105-107 and becomes active as soon as the these individual lots have ended. The starting bid is the sum of the highest bids on the individual lots (or the starting bid if no bid was placed).

€ 10
€ 10
Lot nr:
109

10x Villeroy&Boch asbak , design meeuwen, 14,5x11cm, kunnen gebruikerssporen vertonen , C014

€ 10
€ 0
Lot nr:
110

€ 10
€ 0
Lot nr:
111

€ 10
€ 0
Lot nr:
112

€ 10
€ 0
Lot nr:
113

€ 25
€ 25
Lot nr:
114

50x Villeroy&Boch asbak , design meeuwen, 14,5x11cm, kunnen gebruikerssporen vertonen , C014

€ 25
€ 25
Lot nr:
115

€ 25
€ 25
Lot nr:
116

€ 25
€ 0
Lot nr:
117

€ 25
€ 0
Lot nr:
118

€ 25
€ 0
Lot nr:
119

€ 200
€ 0
Lot nr:
120

This combination contains lot numbers 109-119 and becomes active as soon as the these individual lots have ended. The starting bid is the sum of the highest bids on the individual lots (or the starting bid if no bid was placed).