50x Bord vierkant, opstaande rand, 30x30cm , niet gemerkt, Kunnen lichte gebruikssporen vertonen, B016
This combination contains lot numbers 121-130 and becomes active as soon as the these individual lots have ended. The starting bid is the sum of the highest bids on the individual lots (or the starting bid if no bid was placed).
Rond Bord diam 30cm, niet gemerkt, effen, rand ca 4cm, kunnen gebruikssporen vertonen, B005
This combination contains lot numbers 132-136 and becomes active as soon as the these individual lots have ended. The starting bid is the sum of the highest bids on the individual lots (or the starting bid if no bid was placed).
24x Bord 8-hoek , straal 29,5cm , niet gemerkt, effen, rand ca 6cm, ongebruikt in dozen , B006
48x Bord 8-hoek , straal 29,5cm , niet gemerkt, effen, rand ca 6cm, ongebruikt in dozen , B006
60x Bord 8-hoek , straal 29,5cm , niet gemerkt, effen, rand ca 6cm, ongebruikt in dozen , B006
This combination contains lot numbers 138-145 and becomes active as soon as the these individual lots have ended. The starting bid is the sum of the highest bids on the individual lots (or the starting bid if no bid was placed).
50x Bord rond (B011) , diam 32,5cm, niet gemerkt, motief rand,identiek als B012, kunnen gebruikssporen en/of kleinere schade vertonen
100x Bord rond (B011) , diam 32,5cm, niet gemerkt, motief rand,identiek als B012, kunnen gebruikssporen en/of kleinere schade vertonen
86x Bord rond (B011) , diam 32,5cm, niet gemerkt, motief rand,identiek als B012, kunnen gebruikssporen en/of kleinere schade vertonen
Bord rond (B012) diam 26,5cm, niet gemerkt, motief rand, identiek als B011, kunnen gebruikerssporen en/of kleine schade vertonen