Ongebruikt, getest en werkend, BAOSHISHAN Mini Opvouwbare Draagbare Ultrasone Wasmachine Automatische Blue Ray Sterilisatie Met Wringer voor Wassen Ondergoed 3kg/11.5L Capaciteit ,B09TDF6D21
malu Luxe diatomiet badmat - diatomeeën-aarde badmat - sneldrogende badmat - absorberende badmat voor badkamervloer , antislip, visgraatmotief, wit, Eco-vriendelijke Diatomiet badmat gemaakt van gefossiliseerde aarde die op natuurlijke wijze de lucht ontgeurt en zuivert, cca 60*40cm , B08RXJCB6G
Ongebruikt, volledig, SMONTER Multifunctionele beweegbare verstelbare basis met 4×2 vergrendelbare rubberen zwenkwielen en 8 sterke poten Mobiele kofferroller voor wasmachine, droger en koelkast, B075K651DZ
Lichte gebruikssporen, ok, Magnetische glasreiniger voor glas van 1 tot 18 mm (inclusief reserveonderdelen). Double Crystal magnetische glazenwasser. Professionele magnetische glazenwasser voor in huis. Glasreiniger , B09MKZJD72
Lichte gebruikssporen, ok, Magnetische glasreiniger voor glas van 1 tot 18 mm (inclusief reserveonderdelen). Double Crystal magnetische glazenwasser. Professionele magnetische glazenwasser voor in huis. Glasreiniger , B09MKZJD73
Ongebruikt, ok, Magnetische glasreiniger voor glas van 1 tot 18 mm (inclusief reserveonderdelen). Double Crystal magnetische glazenwasser. Professionele magnetische glazenwasser voor in huis. Glasreiniger , B09MKZJD72
Ongebruikt, mDesign rechthoekige pedaalemmer met een inhoud van 10 L – compacte prullenbak met binnenemmer voor de badkamer, keuken of kantoor – moderne vuilnisbak van metaal en kunststof – zwart , B08SG4696C
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele grote capaciteit 350 ml watertank met handheld stoomreinigingsdruk met 9-delige accessoires, B087WRJCH7
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde doos, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S