Ongebruikt, getest en werkend, DEKINMAX Staafmixer roestvrij staal puerstaaf set: 600 Watt pureerstaaf 4 IN 1 Mixstaaf B09W9F6RH7
Ongebruikt, grote pot gebroken, getest en werkend, DEKINMAX Staafmixer roestvrij staal puerstaaf set: 600 Watt pureerstaaf 4 IN 1 Mixstaaf B09W9F6RH7
Ongebruikt, getest en werkend, ZILVERKLEURIG , OZAVO Sandwichtoaster, contactgrill mini, Panini sandwichmaker, elektrische grill multifunctioneel, kleine tafelgrill, anti-aanbaklaag, lichtindicator, 750 W,zilver ,
Ongebruikt, getest en werkend, AMZCHEF Inductiekookplaat, enkele inductiekookplaat, 2000 W, afzonderlijk inductiekookplaat met 9 temperatuurstanden en vermogen sensor-touch-bediening, timer en veiligheidsslot , B08NF1Z86T
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, AMZCHEF Inductiekookplaat, enkele inductiekookplaat, 2000 W, afzonderlijk inductiekookplaat met 9 temperatuurstanden en vermogen sensor-touch-bediening, timer en veiligheidsslot , B08NF1Z86T
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Anktel 9000PA Handstofzuiger, Batterij Zakloos Nat & Droog met laadstation voor wandmontage, Wasbaar HEPA-filter Handstofzuiger 14,8V 100W, B09SYV3GR5
Ongebruikt, ok, Zamufo Handheld Vacuum Cleaner Battery, Car Handheld Vacuum Cleaner Wireless with LED Light, Mini Portable Vacuum Cleaner Pet Hair for Home, Pet and Car, 120 W , B09W5LB6X2
Ongebruikt, getest en werkend,n Omidyi Bluetooth Sleepbuds, draadloze slaaphoofdtelefoon, mini-in-ear, zachte siliconen geluidsisolatie, hoofdtelefoon met microfoon en volumeregeling, super comfortabel om te slapen, zwart , B09W2GBR1M
Lichte gebruikssporen, getest en werkend,n Omidyi Bluetooth Sleepbuds, draadloze slaaphoofdtelefoon, mini-in-ear, zachte siliconen geluidsisolatie, hoofdtelefoon met microfoon en volumeregeling, super comfortabel om te slapen, zwart , B09W2GBR1M
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Hommie handstofzuiger, draadloze autostofzuiger, 8500 Pa batterijstofzuiger, nat/droog, 120 W, 2600 mAh batterij, met LED-zaklamp voor reiniging thuis en in de auto, B08XWY6K4K
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde doos, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S