Confirm your arrival on the viewing day via: 0498/257853
Elegante vrouw, gesigneerd Dali en gemerkt, fonderie Venturi Arte, H 25,4 cm (incl. sokkel)
Oude paspop met bewegende delen in zwart metaal op ijzeren voet, H 201 cm
Plus groot lot letters en cijfers, 76 X 65 X 13