Confirm your arrival on the viewing day via: 0498/257853
Olie op paneel, zeilboten, gesigneerd J Flour (Jules Adrien Flour), 39 X 32
Gemengde techniek, olie en gewassen inkt op paneel, close-up damesportret, diameter 40 cm
Jachttafereel, 19e eeuw, gegraveerd door James Scott, naar een schilderij van Charles Lutyens, 94 x 76
L'entrée de la Warthbourgh, 19e eeuw, gesigneerd Willem Linnig Junior, 54 X 46