Art, Antiques and Brocante

2227

Confirm your arrival on the viewing day via: 0498/257853

Stationsstraat 68
9880 Aalter
Stationsstraat 68
9880 Aalter
326 lots
€ 40
€ 116
Lot nr:

Levensgrote voetballer, H 2,30 m

€ 10
€ 16
Lot nr:

Leeg, 89 x 59

€ 50
€ 1500
Lot nr:

Met lades aan de binnenzijde, 359 x 115 x 80

€ 20
€ 80
Lot nr:

Werkend, zonder naald

€ 5
12
€ 50
Lot nr:

Model 5877, werkend

€ 10
€ 14
Lot nr:

Prévox mix 900, werkend, JVC niet getest

€ 5
€ 15
Lot nr:

St Laurent Martyr, 38 x 30

€ 15
21
€ 170
Lot nr:

Olie op doek, landschap, onleesbaar gesigneerd, 40 X 33

€ 10
€ 45
Lot nr:

Muzikant, 19e eeuw, gesigneerd Willem Linnig Junior, 43 X 36

€ 10
€ 30
Lot nr:

Zelfportret, 19e eeuw, gesigneerd Willem Linnig Junior, 34 X 39

€ 1
€ 4
Lot nr:

Gesigneerd, 28 X 23

€ 15
€ 19
Lot nr:
12

Paard en ruiter, gesigneerd Francisque Rebour, 19e eeuw, 81 X 62

€ 5
14
€ 45
Lot nr:
13

Lieftallig koppel, gesigneerd Alphonse Osbert, 80 X 61

€ 1
€ 11
Lot nr:
14

Zicht op graslei te Gent, naar A.Wallace Rimington

€ 20
€ 30
Lot nr:
15

Meisje met medaillon, 1863, onleesbaar gesigneerd, 66 X 52

€ 10
23
€ 290
Lot nr:
16

Naakt, olie op paneel, naakt, gesigneerd R.Liard (Robert Liard), 79 X 60

€ 5
19
€ 86
Lot nr:
17

Gesigneerd Labarque, 49 X 36

€ 20
€ 45
Lot nr:
18

Meisje met stuifbloem, 1863, onleesbaar gesigneerd, 66 X 52

€ 20
€ 70
Lot nr:
19

Gesigneerd Saverys, 82 X 72

€ 5
€ 9
Lot nr:
20

Naar een 18e eeuws werk in verguld kader, 64 X 59

€ 30
€ 70
Lot nr:
21

Olie op paneel, zeilboten, gesigneerd J Flour (Jules Adrien Flour), 39 X 32

€ 10
€ 19
Lot nr:
22

Gepolychromeerd gips, H 37 en H 28

€ 5
12
€ 37
Lot nr:
23

Groen glas, H 27

€ 10
€ 10
Lot nr:
24

€ 10
14
€ 110
Lot nr:
25

Keramiek, 39 X 10

€ 5
€ 11
Lot nr:
26

Met fluwelen zitting

€ 10
€ 11
Lot nr:
27

bij 1 van de 2 stoelen is het riet beschadigd

€ 1
13
€ 31
Lot nr:
28

€ 10
12
€ 50
Lot nr:
29

Met opbergruimte en boekenplank, 19e eeuw, 90 X 45 X 60

€ 20
€ 35
Lot nr:
30

Afbeelding van een makreel 79 X 48

€ 20
€ 60
Lot nr:
31

Jongeman op ijzeren voet, H 151

€ 10
€ 55
Lot nr:
32

Uitzonderlijk model, 69 X 92 X 40

€ 5
€ 11
Lot nr:
33

Gesigneerd Albert Geudens (1869-1949), genummerd 31/300, afmetingen 87 X 67

€ 20
€ 50
Lot nr:
34

3 Pleurantes, artiest onbekend, genummerd 162/500, afmetingen 60 X 61

€ 10
12
€ 60
Lot nr:
35

De waarzegger, 1854, gesigneerd Willem Linnig I, afmetingen 54 X47

€ 30
€ 120
Lot nr:
36

Olie op doek, interieur, gesigneerd Piet Volckaert, 50 X 40

€ 10
€ 26
Lot nr:
37

Waterlandschap, onleesbaar gesigneerd, 81 X 67

€ 10
€ 40
Lot nr:
38

Le contrebandier, 19e eeuw, gesigneerd Willem linnig Junior, 28 X 22

€ 5
€ 36
Lot nr:
39

Gesigneerd Masereel, 25 X 20

€ 10
€ 72
Lot nr:
40

Nimfen en faunen, 19e eeuw, gesigneerd Willem Linnig Junior, 42 X 28

Pages