Confirm your arrival on the viewing day via: 0498/257853
Olie op paneel, zeilboten, gesigneerd J Flour (Jules Adrien Flour), 39 X 32
Gemengde techniek, olie en gewassen inkt op paneel, close-up damesportret, diameter 40 cm
Jachttafereel, 19e eeuw, gegraveerd door James Scott, naar een schilderij van Charles Lutyens, 94 x 76
Massief zilveren hals (haarlijn binnenzijde), gemerkt, afmetingen 35 X 15 X 7
gemerkt Churchill, handgemaakt, in cellofaan verpakt, perfect te roken; 2 dozen van 10 stuks