Gesigneerd L.Frechkop 1942,(1897-1982),vermeld in Piron,Prix de Rome,portret blond kereltje,35x30
Eau-forte, gesigneerd JB Madou in de plaat, (1796-1877), herenboer, incl. tekst herkomst, 30x35
Gesigneerd H Richir én gemonogrammeerd HR, (1866-1942), danseres met tamboerijn, 49x35
(1593-1641),"rivierlandschap met ruïne van een kasteel",datum 1615,Rijksmuseum Ndl, ets 11,5x31,3
Geen signatuur gevonden, twee biddende vrouwen, ca. 1850, 45x38
A.Lambert de Valenciennes, Enregistreur à carte cisaillée, zie www.musee-horlogerie-aliermont.fr
Kwaliteitsporselein met certificaat, naar Jan Vermeer "Girl with a pearl earring", in nieuwstaat
7 Ambachtelijke bordjes in typisch aardewerk van Quimper, Bretagne, 19e-20e eeuw (restauraties)
Prachtig tribaal juweel, Congo, eind 19e eeuw, prima patina, Dia 10cm (haarlijn maar solide)
Prachtig tribaal juweel, Congo, 19e eeuw, prima patina en uitzonderlijke vorm, Dia 9cm
Antieke Franse petroleumlamp-armatuur in koper en messing met rond marmeren tafeltje, H 164
Chinees porselein "famille rose", onderaan gemerkt, H 60 x Dia onder 22 x Dia boven 20
Chinees porselein "famille rose", onderaan gemerkt, H 59 x Dia onder 22 x Dia boven 20
Groot naïef schilderij, gesigneerd Kerhove 1970, H 80 x B 114
Signatuur K De Bondt 1919, (1888-1973), 2 boeren verlaten het hooiland, dans son jus, H 38 x B 41
Jacobus Harrewyn (1660-1727) naar Jacques van Croes, Prospectus Castelli Willebroeck, H 37 x B 44
Gesigneerd R.Dierickx (1904-'81),typische kleurrijke naïeve stijl,"La procession au village", 46x58
Signatuur R.Dierickx(1904-'81), typische kleurrijke naïeve stijl,"La petite procession au village",51x60
Gesigneerd Willem Limmig Junior,(1842-1890), "De cellospeler" (bij een goed glas wijn), 39 x 43
Gemerkt R.Krasno, groot formaat, Dia onder 12 x Dia bol 30
August Bossaerts, lithocart Antwerpen,"Het doopsel van Clovis", H 65 x B 88
August Bossaerts, lithocart Antwerpen,"Notger en zijn tijd", H 65 x B 88
Grote olifant 17x23cm,trunk raised/in salute,met signatuur Noke !,dit is zeldzaam (haarlijn slagtand)
Franse Comtoise klok "Martin à Chessy" met geëmailleerde wijzerplaat, 38x25x14 (restauraties)
Elegant model met wespentaille, op metalen voet, genummerd 190, H 177
Rijk geïllustreerde encyclopedieën messen, fossielen, vogels, mineralen
The art of making records : "The grooves, the labels, the designs" , in nieuwstaat
Brons in de stijl van het atelier Bergman te Wenen, H 12 x B 9
Signatuur onleesbaar, zwaaiend mannetje, leuk kunstwerkje op basis van recup-materialen, H 29