Signatuur onleesbaar, de kruisafneming, genummerd 14/60, H 52 x B 57
"Virgin in glory with two saints", naar Pinturicchio ( Bernardino di Betto, 1454-1513 ), H 76 x B 57
Gesigneerd V.Houdenhove 1767, "Samson captif des Philistins", H 38 x B 42
Gesigneerd R. Hebbelinck (1912-1987), dorpszicht vanuit het bos, genummerd 150/350, H 77 x B 64
Gesigneerd en genummerd 151/250, naar Valerius De Saedeleer, H 65 x B 56
Buste van Jezus Christus, 1948, gesigneerd J.Arnost Gause (1910-1988), H 43 x B 22 x D 24
"Black brown beige and white memories of '47", gesigneerd en genummerd 115/120, H 71 x B 51
Antiek interieur, gesigneerd A. Geudens (1869-1949), genummerd 260/300, H 69 x B 59,5
Halkast in kwartiers hout met gesculpteerde kroonlijst, H 240 x B 190 x D 75, paar stukjes ontbreken
Eikenhouten bureau met acht diepe lades, één grote lade en binnenwerk, H 120 x B 136 x D 77
Frankrijk, 18e eeuw, met lelie-ornamenten "fleur-de-lys", H 74 x B 26 x D 43
Elegant rond model in kersenhout met gekartelde rand, H 64 x Dia 56
Buste van Rafaello Sanzio (Italië 1483 -1520) op marmeren voet, 19e eeuw, H 17 x B 13,5 x D 9
Rijk gesculpteerde grote graanschuurdeur uit Mali, uitzonderlijk model, H 122 x B 55 x D 3,5
Signatuur onleesbaar, genummerd 6/8 (beperkte oplage) of '68 (1968), stijl Joris Minne, H 80 x B 60
Signatuur onleesbaar, Sint-Amandsberg gemeentehuis, 1974, genummerd 47/100, H 74 x B 61
Olie op doek, gesigneerd J.Van de Veegaete, incl. extra documenten, zeldzaam werk, H 56 x B 46
Gesigneerd Isaac Cullin (1859-1942), "The derby, the weighing room, epsom", H 59 x B 70
wandelstok H 81, (onbekend) werkinstrument (combinatie wandelstok/instrument ?) H 86
Eikenhouten ovalen tafel met inklapbare delen, eind 18e of begin 19e eeuw, H 71x B 128 x D 100
Geëmailleerd reclamepaneel bevestigd op houten kader, H 97 x B 97
Gesigneerd G.Perreaux, gedateerd 14-7-67 (Louis Guillaume Perreaux 1816-1889 ?), H 35 x B 20 x D 19
Victoriaans tijdperk, 19e eeuw, beschilderd met bloemen, H 87 x B 41 x D 35
Sierlijke en kleurrijke glas-in-lood ramen bevestigd in houten kader, H 48 x B 46 (kleine restauraties)
Sierlijke en kleurrijke glas-in-lood ramen met bloementafereel, H 55 x B 41 (kleine restauraties)
Gesigneerd L. Moerman Gent, H 31 x B 42 x D 15, (handvat los)
Zwartgelakt met vergulde gesculpteerde ornamenten en Griekse motieven, H 122 x B 76
Sierlijke en kleurrijke glas-in-lood ramen bevestigd in houten kader, H 55 x B 50 (kleine restauraties)
Vintage meubeltje in Chinese stijl, H 91 x B 57 x D 21 (paar glaasjes ontbreken)
Gesigneerd Ben, erotisch schilderij, Ben Deckers (ex-muzikant cultband De Brassers), B 79 x L 119