Groene fond, deels verguld, afbeelding van kind en hond, versierd met ramskopjes, H 20 x Dia 13
Vier smeedijzeren kandelaars en design lamp (zonder kap)
Metalen/stalen werktuig met warmte element om hoeden te maken/te vormen, H 33 x Dia voet 22
Claes Jansz Visscher (1586-1652),"Geografische beschryvinge van ‘t Beloofde Landt", zeldzame kaart
Koppel 17e eeuwse bronzen rokkandelaars, uitzonderlijk mooi en groot formaat 45x23, prima staat
Audio/video multi-channel versterker, werkend maar niet getest, H 15 x B 42 x D 36
Thomas Hosmer Shepherd(1793-1864), St.Andrews Place Regent's Park, St.Mildred Poultry, H24 x B28
Gemerkt L & F Moreau (1832-1927), mooi beeld van jonge visser, "Bonne pêche", Medaille d'Or, H 47
Chinees porselein "famille rose", onderaan gemerkt, H 59 x Dia onder 19 x Dia boven 22
Zeldzaam geweer, kolf N°1662, arsenaal Oviedo 1867, M78912, kaliber 15mm, goede staat, L 122cm
Beschilderd metalen ornament van kermis paardenmolen uit de jaren '50, H 98,5 x B 198
Stel kandelaars, 18e eeuw, zeer decoratief, H 65 x Dia 32
Chinees porselein "famille rose", onderaan gemerkt, H 60 x Dia onder 21 x Dia boven 20
Laat Victoriaans tijdperk, mahoniehout, bronzen ladentrekkers, 12 lades en 1 opbergvak, 79x120x76