Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, HK Gaming Mira M Ultra Lichtgewicht RGB Gaming Muis
Honingraat Shell
63 gram
max 12000 cpi
USB Bedraad
6 programmeerbare knoppen
Geheugen aan boord
Anti Slip Grips
Mira-M Blue Phantom, B08H16JCHD
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Zyxel Cloud WiFi 6 AX1800 Outdoor AP (802.11ax Dual Band), WLAN met Smart Mesh, bescherming volgens IP55 en MU-MIMO, stroomvoorziening via PoE, beheerd via Nebula App/Cloud of Standalone [NWA55AXE], B09GYMHKG9
Ongebruikt, ok. Mobiele telefoon ouderen 2.8 inch Grote Display Flip Telefoon voor Senioren met SOS Knop TOKVIA T288, B09N3KS5WK
Ongebruikt, ok, BESTRIDE KEEPER Fietswandhouder Racefiets Fixie Muur [Extra Plank, Vergrendeling, Ophang- en Decoratieve Functie voor Accessoires] Geschikt voor Thuis, Garage Ook Single Speeder Ebike (Grijs), B09DMD4R5K
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, HK Gaming Mira M Ultra Lichtgewicht RGB Gaming Muis
Honingraat Shell
63 gram
max 12000 cpi
USB Bedraad
6 programmeerbare knoppen
Geheugen aan boord
Anti Slip Grips
Ongebruikt, ok, Kuyal Doorzichtige stoelmat, gebruik op harde vloeren, 76 x 120 cm Transparante Office Home-vloerbeschermingsmat Stoelmatten (30 "x 48" rechthoek), B079HRKHC3
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Boya Mini Omnidirctional Condenser Microfoon voor iPhone Smartphone IOS Vlog Broadcast Facebook Video Recording, B07T4J4HDC
Ongebruikt, getest en werkend, ok, NetumScan 2D QR Presentatie Scanner Hands-Free USB Barcode Scanner Omnidirectionele Wired Bar Code Reader voor Mobiele Betaling Computer Screen Scan Ondersteuning PDF417, Securpharm Code(Data Matrix) NS2050L, B08CMLG6BQ