Ongebruikt, getest en werkend, ok, Zyxel Cloud WiFi 6 AX1800 Outdoor AP (802.11ax Dual Band), WLAN met Smart Mesh, bescherming volgens IP55 en MU-MIMO, stroomvoorziening via PoE, beheerd via Nebula App/Cloud of Standalone [NWA55AXE], B09GYMHKG9
Ongebruikt, ok. Android 2+32G 9,7 inch autoradio voor Opel Insignia en Buick Regal 2009-2013, met Carplay en Android Auto draadloos, HiFi, Mirror Link GPS Navi, WiFi, SWC + AHD achteruitrijcamera, B0BRCJZG56
Ongebruikt, ok. Android autoradio voor Opel Astra/Buick Verano 2009-2015 met Apple Wireless Carplay en Android Auto, 9,7 inch touchscreen, HiFi/GPS/WiFi Audio + AHD-achteruitrijcamera [2+32G], B0BRC6P6YT
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, HK Gaming Mira M Ultra Lichtgewicht RGB Gaming Muis
Honingraat Shell
63 gram
max 12000 cpi
USB Bedraad
6 programmeerbare knoppen
Geheugen aan boord
Anti Slip Grips
Mira-M Blue Phantom, B08H16JCHD
Ongebruikt, ok. Mobiele telefoon ouderen 2.8 inch Grote Display Flip Telefoon voor Senioren met SOS Knop TOKVIA T288, B09N3KS5WK
Ongebruikt, ok, BESTRIDE KEEPER Fietswandhouder Racefiets Fixie Muur [Extra Plank, Vergrendeling, Ophang- en Decoratieve Functie voor Accessoires] Geschikt voor Thuis, Garage Ook Single Speeder Ebike (Grijs), B09DMD4R5K
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, HK Gaming Mira M Ultra Lichtgewicht RGB Gaming Muis
Honingraat Shell
63 gram
max 12000 cpi
USB Bedraad
6 programmeerbare knoppen
Geheugen aan boord
Anti Slip Grips